myslis, ze cinania chcu vojnu? alebo jednostranne imperium? alebo nastvat usa?
idu sa dohodnut, ako z toho von. ako moc sa postavia na koho stranu.
oni maju radsej pomale (zakerne) nenapadne napredovanie.
myslis, ze cinania chcu vojnu? alebo jednostranne imperium? alebo nastvat usa?
idu sa dohodnut, ako z toho von. ako moc sa postavia na koho stranu.
oni maju radsej pomale (zakerne) nenapadne napredovanie.
uz si kupili oligarchovia tych zelenych generalov okolo putina?
kedy zacne rodeo?
a ostat tam, ved tam je najlacnejsi plyn, ropa..
nechci vediet, co vysiela russia TV
zle si to vysvetlujes, iba sa citi ohrozeny a ma pravo ta strestat! (ruska logika pre teba asi prirodzena)
to im nevysvetlis. uz nosia tricka na podporu vojny 'Z'
https://img.projektn.sk/wp-static/2022/03/bu…
propaganda..
nedaleko kyjeva
niekto utekal s kufrom.. netihol to
pre silne zaludky
https://img.projektn.sk/wp-static/2022/03/AP…
pri pametniku s vojakom..
vsetkym normalnym je jasne, ze ruska agresia je nespravna, neodpodstatnena a zla.
ale trollovia ju budu ospravedlnovat, vyhovarat sa, prekrucovat. co su to za ludia?
Nie je mozne, aby v dnesnej dobe nejaky blazon siel vrazdit ludi v celom state a odoberal im slobodu. To, co sa deje, je strasne. Utekaju miliony ludi, zomieraju a blazon si zije v luxuse a obhajuje to. Teror. Najhorsi clovek za niekolko dekad.
ty tiez nevies, ake staty ma usa
ale vyhodnocujes si to, ze si lepsi
neda sa to zo dna na den. vela ludi bojuje, chrani svoje rodiny.
automobilky maju problem uz nejaky cas. a co teraz? myslis, ze vsetko bude fungovat donekonecna? vycucali sme tuto planetu a bojime sa o svoje standardy. treba viacej rozmyslat, pracovat ako nariekat.
najlepsie do ruskej by sa tu lubilo a poriadne lizat?
automobilky mali problem uz pred vojnou. a maju. a co teraz? rusko nas zachrani?
nie kazdy je skoleny zabijat a ma na to zaludok
nebojte sa ludia.
tak zle, ako v rusku, sa nebudeme mat :)
Odporúčame