aby sa ta Moskva nepotopila. Ta jedna uz sa potapa..
aby sa ta Moskva nepotopila. Ta jedna uz sa potapa..
Modlim sa za odchod ruskych vojisk.
lebo este narozdiel od finov nevyhrali nad ruskom :D
fini mali zimnu vojnu, kde sa ubranili, ukrajinci sa ubrania teraz. rusky rozum to nepochopi, potrebuje dostat na frak.
zaporozska jadrova elektraren zbabelo zautocila na osloboditelsku armadu ruskej federacie!
Urcite. Ruske vojiska sa stiahnu.
O vrazdeni v celej suverejnej krajine sa nema co rozhodovat.
Okamzite zastavit vojensku rusku agresiu, vyhadzat diplomatov, uvrhnut do doby kamennej.
Chapu, ze nedosiahli, co chceli. Resp. za cenu, kt. chceli.
Si predstav, ze Rusi uz nevedia, co povedat, aby nevyzerali ako hlupaci, a pritom mohli pomaly ustupit
Ti ho pridu tak maximalne zjest :D
Uz poziadal Putin svojho naprotivka bravcovy ksicht Kima zo Severnej Koreii o vojensku pomoc? Ked mu uz nikto nezostal..
Nemaju z coho kopirovat, rozum nepouzivaju (nemaju)
Neslo by to nazvat specialnou operaciou na denacifikaciu ovzdusia?
To by Rusi mohli pochopit :D
Je to defektna mutacia neuronovej siete (logickej struktury mozgu), vyskytuje sa v kazdom narode.
Mierovou cestou by to nezvladla. Ziadna inteligentna civilizacia by taku ponuku nezobrala.
Lenze v tejto zalezitosti nesuhlasia s Ruskom. Bez ohladu na rozdelenie sveta Je to priliz vela. Bohuzial. Pre Rusko...
Aj Putin bol mudry ako ty a teraz je Rusko v sr4ck.ach
Kto si nevazi narodenie noveho zivota, nevazi si ani svoj.
Vdaka, Putin, za nazornu ukazku.
Aspon bude mat Turecko na nove drony
:D
Uz vtedy stopli hlinik, plyn a ropu?
WOW
Odporúčame