Skor tam boli ukrajinci, ktori nechceli ustupit.
Skor tam boli ukrajinci, ktori nechceli ustupit.
treba sa samozrejme ovladat, ale rusi, zda sa, nevedia ;-)
dufaj, dufaj, potom mozno pribehne aj ku nam :D
a nazvu to specialnou operaciou :)
daju si ako prezidenta svojho cloveka a ten tu spinavu pracu vykona za nich, podla ich not. bude to ukrajinsky lud, ktory sa "sam oslobodi".
a ako chce putin vykonat tu "denacifikaciu"? bozim slovom?
(urcite su pripravene aj ine metody. toto moze byt jedna z poslednych.)
ukrajinci, drzte sa.
rusi vam nesiahaju ani po paty!
venuju ju ukrajinskym utecencom.. na dovolenku v karibiku
z toho vyplyva, ze by mal ist obama stacit tie tlacidla okamzite? :D
aspon dve :)
dalsi krok na obsadenom uzemi je represia obyvatelstva.
zatykanie.. vykonstruovane procesy o nacistoch, spolupracovnikoch, zradcoch..
totalita sa vracia, humanita krvaca.
vdakabohu sme v nato a eu.
je to chytak - obaja
:D
a stale funguje. je to hrdina!
usmanov sa vozil asi na srote.
hadaj, komu tu nejde rozmyslanie. mozno to pre neho aj strot bol, ale v priemere ma hodnotu vyssiu ako jeho likvidacia ;-)
rusky a zapadny svet stoji na inych hodnotach. speje to k rozdeleniu sveta.
kazda strana sa zasobi atomkami a obmedzi spolupracu na nutne minimum.
prva podmienka je splnena a druha sa prave deje.
akurat zabudas, ze v dnesnej dobe existuju jadrove zbrane.
rusko, akokolvek oslabene, bude mat moznost znicit planetu. rusko sa da rozbit iba politicky znutra.
skor mu to davaju oligarchovia, aby sa zaliskali
tu je pre vas jachta, vladimir..
ti o tom vedia najviac. co za cuco popili?
nechcela rozhnevat rusko
ako vidime, rusko ju predbehlo
eu doverovala priliz.. myslela si, ze nie je studena vojna, ze je moderne storocie..
certa stareho. zasobit to tu atomkami na obranu, na psychicky blok krempla
oligarchovia sa budu aj tak mat dobre.. rusko je zvratene
. . ci tam bude taky pokrok, bohuzial nemusi..
len jeho das dole len atomkami
alebo vlastni
Odporúčame