oligarchovia sa budu aj tak mat dobre.. rusko je zvratene
. . ci tam bude taky pokrok, bohuzial nemusi..
oligarchovia sa budu aj tak mat dobre.. rusko je zvratene
. . ci tam bude taky pokrok, bohuzial nemusi..
len jeho das dole len atomkami
alebo vlastni
potkan to ma vymyslene takto. ziada nato o odsun jadrovych zbrani. bud mu na to skocia a ziska prevahu v jadrovych zbraniach, tym padom v buducnosti moze vyskakovat este viac a neohrozene utocit. alebo neskocia a tym ospravedlni sucastnu agresiu, ma vyhovorku.
okrem toho, ze ma podrypany jazyk, nic nepovedal
putina reci nepresvedcia.
rad sa pysi jadrovym arzenalom.
to je presne to, pred cim by mal respekt. bohuzial!
jasne, na rusko v najvacsim jadrovym arzenalom na svete.
ps. to je sprava z blazninca? kazajky uz prichystane?
mozno keby rusko nemalo najvacsi jadrovy arzenal a furt neprovokovalo odpalenim, nikto by nemyslel na jadrovu vojnu. to asi lavrov nepochopi.
nemaju cas, bojuju. zato rusi sa tvaria ako ich najvacsi priatelia
(oblek ale vypatlani v hlave)
kvoli rusku zavedu novy ekonomicky rating Z-----
nesir tu propagandu, proti boli len Rusko, Bielorusko, Sýria, Severná Kórea a Eritrea.
zdrzat sa neznamena hlasovat proti. Ani cina nesuhlasi s Ruskom.
to neviem, ale cinski studenti boli v krajine, kde sa bojuje a je vojna. to je trochu ina kategoria rizika.
babka vyjadrila svoj mierovy nazor.
putin - demilitarizacia a denacifikacia budu dosiahnute.
blazon ide cez vsetky mrtvoly. taky clovek je na nespravnom mieste.
zatkli babku, ktora prezila stalingrad.
putin sedi pohodlne v luxuse a ludia umieraju.
to je tak ked nechcu dopriat ostatnym - putin blazi po moci a oligarchovia po peniazoch. nikomu inemu nedopraju. taky system potlaca ludi, nikto sa nerozvija. s rozvojom to dotiahli do ...
myslis skrat v gebuli kgbaka?
ak myslis, ze rusko samo moze mat najvacsi jadrovy arzenal na planete a diktovat inym, co maju robit, tak sa mylis.
ak myslis DLR a LLR tak rusko to malo riesit v OSN a mylis sa
je to sikovny klamar. opat vsugeruje, TOTO JE PRAVDA, lebo sme to povedali
opat hovori, ze vidi do inych hlav. nerozpravat, co je v inych hlavach. rozpravat, co sa stalo, kto podnikol ake kroky, akcie. kto striela gulku.
najtazsie pre putina je pozriet sa do zrkadla a odpovedat si, ci sa zblaznil. nedokaze to.
tuto otazku maju ostatni ludia vyriesenu. pre ostatnych je dolezitejsie prezitie.
vsak ten sympaticky plesinka-cesticka pan bol polnohospodar, ma s krmenim svin skusenosti. chrumkava kukuricka je na ceste.
Nemusel. Ten je v rubloch plateny.
Odporúčame