mily chlapcek.
virus sa moze dostat do tela ci uz ockovaneho alebo neockovaneho.
u neockovaneho ale preziva daleko dlhsie. neockovany ho tiez moze sirit bezpriznakovo.
ockovany organizmus ho v priemere zlikviduje daleko rychlejsie.
mily chlapcek.
virus sa moze dostat do tela ci uz ockovaneho alebo neockovaneho.
u neockovaneho ale preziva daleko dlhsie. neockovany ho tiez moze sirit bezpriznakovo.
ockovany organizmus ho v priemere zlikviduje daleko rychlejsie.
poviem ti x pribehov neockovanych so strasnymi bolestami s koronou
nevies pracovat so situaciou voci minulemu roku?
virus sa vobec nezmenil, ze?
to si vsimnut nevies, ale ze klamu, to si vsimnut vies.
nevies citat?
napr tym, ze potrebuju vyssie naklady na liecenia a uberaju aj z mojich dani
napr tym, ze vyssout mierou siria nakazu na dalsich
a ti zase budu vyzadovat vyssie naklady na zdravotnu starostlivost
asi je to na teba zlozite
neockovany sa domahaju svojich prav ale ja sa domaham svojich a preco by som mal tolerovat obmedzovanie neockovanymi? obmedzuju ma v tom, ze vytazuju statny rozpocet nakladnou zdravotnou starostlivostou a ohrozuju vyssou mierou spolocnost.
esteze sa nevyhovaral na cipy v ruskach, kt sa pri nadychnuti dostanu do organizmu
jeden trapko zase nevie pouzivat google
GRAFENWOEHR, Germany — Individuals wanting to use off-post public transportation or retail stores in Bavaria will now be required to wear a medical-grade FFP2 mask, starting Jan. 18, 2021
Austria put similar rules into effect on Monday, now requiring FFP2 masks ...
ale radsej odisiel, aby neprisiel o prasulky
ustavne pravo zhromazdovat sa tiez neznamena, ze kazdy moze ist hocikedy hocikam
platia ine zakony a tie sa nemozu porusovat ako ospravedlnenie inych prav
vtedy to tvrdil, aby vyzeral, ze nie je nenasytny za mocou (aby vyzeral dobre)
dnes mu ide o krk a vie, ze by nemohol ovplyvnovat a zamlhovat, ak ta nie je
bojuje o svoj zivot a zivot akcionarov s.r.o smer
hrochtovi hranolovi by mali odobrat doktorat, ak na to neprisiel sam
pre pana jana, nestras. ako? :)
ako by si sa chcel tesit na nestasti druheho.
aby si rozumel, hlupost je daleko horsia ako nestastie.
ak neockovany dostane covid, je to hlupost.
ak ockovany dostane covid, bud sa mu s daleko vyssou istotou nic nestane, alebo mozno v 20% stane a to je nestastie.
pravda. priklad: poistovna v usa ma v podmienkach napisane, ze nepreplati naklady, ak nie je poistenec ockovany. a hotovo. u nas ten socializmus niektorym poriadne stupol do hlavy
konecne. nie je dovod niest zodpovednost za nespolupracujucich ludi ignorujucich fakty, potvrdene principy, realitu.
ak si vyberu 'svoju' cestu, nech zan nesu zodpovednost. nemusime platit za ich osetrovanie stotisice eur. mozu zarabat napr doma. nemocnice sa zaplnuju nezodpovenymi a neostavaju miesta pre zodpovenych.
prirovnanie: kazdy vodic auta teoreticky ohrozuje premavku a zivoty druhych. a predsa jazdime. ale nepustame na cesty vozidla v nevhodnom technickom stave, nepustame opakovanych recidivistov, kt zvysuju mieru incidentov.
nebojte sa, stupne miera zaockovania. dezolati to ofrflu a stupnu preferencie opozicii, lebo ta tvrdi, ze by porazila covid s neviditelnym stitom, resp ziadny problem neexistuje. hlavne, ze zavadzala uzavretie statu, ked bolo 5 pripadov za den.
ak sa citi niekto ukrivdeny na svojich pravach, moze poziadat o azyl nejaku vhodnu krajinu. mozno ich zoberu do ruska alebo venezuely. (alebo ze by ich ani tam nechceli? :) )
ako sa volaju ti, co necestne predavaju vyrobky za prehnane ceny? (najma starsim ludom)
ako sa volaju ti, co necestne predavaju akoze fungovanie statu za vlastne obohatenie a zamlcovanie nekalych praktik? (najma starsim ludom)
by ma zaujimalo, ci kal. ml. je taky naivista, ci chudak uz tam musi trpiet, ci jeden z nich s rovnakou povahou alebo uz spracovany.
nezaplat, ked na to mas..
pre ostatnych to je ako vylet bezosa do kozmu
pridany uzitok linearne nezodpoveda zvysenej cene
otazka je, ci predrazene technologie su naozaj motorom pokroku, alebo len lukrativny prijem pre firmy, resp. priestor pre odlisenie majetnejsej populacie
tak sup sup, netarat tu na pravde a vytvarat inu pridanu hodnotu :)
ja ze na zbytok prida pro-socialna vlada
pekny priklad ficovej administrativy. na mieru vytvorene zakony, uzmoznene obchadzanie systemu.
tak to je len taky pokus zdiskreditovat pelleho
je jasne, ze priznanim spoluprace so smerom strati pelle volicov
za a) prizna spolupracu - fico sa ukaze ako leader, za b) neprizna spolupracu, pelle bude ten zly
Odporúčame