ine nevies, len sa vyhovarat na usa? anektovalo usa susedovi nejake uzemie a provokuje pri tych hraniciach?
ine nevies, len sa vyhovarat na usa? anektovalo usa susedovi nejake uzemie a provokuje pri tych hraniciach?
Jednotky preukázali svoje obranné schopnosti
.. vyborne, s utocnou kompoziciou zbrani sa naozaj vyborne preukazuju obranne schopnosti
co tak spravit tentokrat "obranne" cvicenie na hraniciach s cinou? pre zmenu?
odtial potial
konzumaciou hamburgera sa stavate agentom!
hrozi vyhodenie zachodovej misy do luftu!
a co hovori na to sam velky vladimir, ze jeho muzici operuju za hranicami?
za maticku russs..
Dnes sa vidíme naposledy
Máme v očiach slzy
Sme spolu už vela liet
Tak ma to teraz mrzí
Cítim sa tak bezpečne
V tvojom mocnom náruči
Čo si počnem bez teba
Ivan Ruský poručí
to by ma zaujimalo, ci tieto diplomaticke sarady beru diplomati ako svoju "profesiu". po vaznom akte si spolu pripiju a zasmeju sa.. vsak to je nasa praca..
diplomat kona na pokyn z hora, mal by byt odosobneny :)
eventualne je tu moznost, ze sa refaktor z ruska nevrati
a) zije sa tam skvele a rozhodol sa stat rusom
b) strkal nos kam nemal
to rusov musi stvat, amici si platia ich "lacnejsie" rakety a pchaju peniaze inde
nejde tu o hrdinstvo, ale o ekonomicke rozhodnutie vyhovujuce mozno viac usa ako rusku
ze spasitel sveta.. to je putin tak velky tvoj idol?
dufam, ze aj ludia v rusku su taki nadsenci, aj ked dru rypak o zem
nech sa ludia v rusku maju dobre, nech sa rusko nesprava arogantne
problemom su nenasytni ludia, ktori su vsade. ale ked sa k nim prida arogancia, podlost a sialenstvo, maju po chlebe vsetci.
ako zastavit sialeneho psychopata, ktoreho sa nemozete dotknut? rozkope vsetko.
boh nas ochranuj.
rusi vzdy arogantni
"Komunikovať s Ruskom formou požiadaviek je márne." - podľa agentúry TASS tak hovorca Kremľa Dmitrij Peskov reagoval na dnešnú výzvu nového ministra zahraničných vecí Jakuba Kulhánka.
vsak chcel len navrat tych vyhostenych 20 diplomatov, ktory sami RUSI vyhostili
zlahcuje to, snad by doslo k vojne
na koho prikaz konali? boli to prislusnici gru?
kazda strana moze tvrdit nieco ine.
basnicka otazka - co by asi spravili rusi, keby prislusnik cudziej rozvietky u nich odpalil budovu?
v rusku sa pije z pivovych poharov vodka. neboli zvyknuti na zakerne pivo, praskal im mocovy mechur
Spasiba, ja toze ljublju Vladimira, pazdravljajte jevo
lepsie je neplatit vobec a zobrat si.. a zapit vodkou :)
chudaci ruski diplomati
za pokaslanu pracu dostanu skolenie v ruskom cvicnom tabore (rozumej gulag), aspon na dobu, kolko je vladimirovic uz demokraticky pri moci
ty si tlk
Diplomatická imunita ... - ochrana .. před trestní, správní i civilní jurisdikcí ve státě přijímajícím.
a cim? vojnou? cesko vs rusko?
diplomaticka imunita, odbornik na medzinarodne vztahy
Odporúčame