asi to mali v zalohe.. aby s tym vyrukovali v spravny moment, alebo nevyrukovali (no hrali sa, kam vietor fuka..)
otazka, aky bol teda skutok.. zeman by nesuhlasil bez silnych dokazov
asi to mali v zalohe.. aby s tym vyrukovali v spravny moment, alebo nevyrukovali (no hrali sa, kam vietor fuka..)
otazka, aky bol teda skutok.. zeman by nesuhlasil bez silnych dokazov
akoze si to cesi vymysleli?
kto moze obhajovat to rusko?
Alexander STOP Biedna zatva STOP Pomoz sadit mrkvu, pridi co najskor STOP Vladimir STOP
haha, princ Harry mal na hrudi viacej pruzkov ako jeho brat princ William
kedy uz zrusite tie monarchie? nie je snad lepsi sposob ako prezentovat "vzor" cloveka, len cez kralovske rody?
napoly ludia a napoly zvierata
Este dalsich 22 rokov vo funkcii, Vladimirovic, a budeme v Rusku aj my.
Obmedzenie funkcneho obdobia ma nieco do seba. Demokracia. Ochrana proti sialencom.
Rusi vedia hrat sach, to treba uznat. Bohuzial, teraz hraju na globalnej mape.
Zapad sa bude len prizerat.
Ruska vizia slusnosti po prisvojeni Krymu: po nocnej party so susedovou zenou zapnem repraky na svojom pozemku a susedovi budem pustat 120 DB do okien cely den. Potom poviem, ze vsetko je podla zakona v poriadku
dobre viete, ako to bolo myslene :)
ale k tej situacii, co opisujete - kto chcel v prvom rade odtrhnut tu pokarpatsku rus? kto nas chcel obsadit? zjedeni sme boli uz davno, dohovor bola ratifikacia za "oslobodenie"
obsadeni si nediktuju podmienky. vitazne mocnosti sa bili za uzemie, ktorym presli.
otazka stale ta ista - kto nas chcel obsadit? a za akych podmienok?
ty si riadny teoretik. staci zvihnut telefon a zavolat do nejakej krajiny :)
v prvom rade ma vyrobca preukazat vhodnost pouzitia vyskumom s pozadovanymi parametrami
poziadat o certifikaciu, kt dba, ze tie parametre su dodrzane
chacha, ale najprv si nas podelili s fasistami a "oslobodili" nas, az ked ich samych fasisti napadli
oslobodili nas, ale ich umysly neboli uplne ciste
podobne sa z kontextu vytrhavaju ine veci
problem ludi je, ze nevedia, co maju chciet. nestaci im kludny zivot, potrebuju zazitky, extremy, pozitky..
neuspokoja sa so skromnym zivotom.
milionar si kupi ostrov, postavi si vilu, potom znasilnuje a zabije sa.
dalsi skusa extremne cinnosti.
dalsi riskuje s majetkom, zivotom, ludmi, dostane sa do kriminalu..
na co to je?
psychologia, kt ich vedie k pozitkom a zazitkom je ako ta, co ich vedie k bohatstvu.
naucili sa tak zit, zarabat, riskovat.
zda sa, ze darwin vyriesi vsetko.
len aby s nimi neporiesil aj ostatnych - skaza bude pre vsetkych.(spotreba, ekologia, nicenie, zbrojenie..)
do kedy sa da na toto hrat?
knazko bol aj riaditel
fico bol verejny cinitel
(fico robi vsetko pre to, aby bol bezdomovec - akoze :D )
chlapi! a budete aj kurit, ci len rozpravat, kto prida do kotla? :D
a ty sa divis? ved pravda je pre ludi, kt uz davno zabudli, co sa uci v 5. rocniku :D
mudro tvariace sa ksichty, pri ktorych sa dviha zaludok
pijavice prisate na statnej zile
zlate tehly v kicurovom trezore
.. kto este a kde ich ma?
na nikoho krive slovo!
ked sa nepostaras o seba, nikto sa nepostara
cakajte ovce
tak viem, ze sa tu len nadava .. ale
je rozdiel medzi definovanim strategie a realizacie konkretneho dohodnuteho kroku
... aj ked zakon uklada zodpovednost neschvaleneho lieciva na ministra zdravotnictva, je normalne a slusne, ak sa najde spolocny konsenzus vo vlade
.. ale to chce niekoho ako fica, aby on vsetko udrzal pod poklickou, zareval vo vnutri a navonok to vyzeralo vsetko ok.. vsetko funguje, obcan spokojny, kradne sa dalej
vsak ano, ono to dobre vyzera, az kym sa clovek nedozvie, ze zigu obvinili pre uplatok za Gabcikovo. 64M pre bzana, co sa na svete nevidi, atd..
smer si zalozil zivnost na sluzbach pre stat. urobia aj nieco dobre, ale tak sa naryzuju.. cena za to?
Odporúčame