vymena skorumpovanej politickej generacie je tazsia ako sa zda
vymena skorumpovanej politickej generacie je tazsia ako sa zda
vidim prilezitost, aby si spolocnost vyjasnila, co je spravne
musime si zvyknut, ze zo skorumpovanych ludi sa nemaju robit mucenici
prisluhovaci smeru zase vidia inu prilezitost a bzucia ako vcely
Tak to je taky namet ako z Bollywoodu, sorry.
Iba hlupak by riskoval, ze nieco vytara ci uz samotny Lucansky alebo Cernak.
Neviem, kto by sa chcel spolahnut na kohokolvek z tychto dvoch.
jj, a smeraci uz prepisuju ucebnice a vymienaju meno general M.R.Stefanik za general M.Lucansky.
ty si natvrdly, ak si myslis, ze zakryvanie trestnych cinov a kseftov za odbornost, je v poriadku.
vyzerat slusne, vyzerat odborne, aj pracovat, len popri tom ryzovat.
mafia uz nezabija na uliciach, to pochopi kazdy. preslo to na rafinovanejsie sposoby, kryje sa to legalnou aktivitou.
preprieranie penazi sa stalo preprieranie trestnych cinov.
a pociatkovo video s trnkom ako si pohresil si preco nepostol?
nedalo sa to zostrihat?
jj, blbe. neanalyzujem len prvotny dojem
tvarit sa milo, slusne a robit ksefty je este vacsie farizejstvo.
vsak beriem to, to si nikto nezela.
ak je to pravda, cim je sposobena zmena ceny? zmena ceny vyrobcu, zmena pravidiel poistovne, akej?
kto to inicioval?
nie v style
chleba je drahy! vsetko je na ..!!
poradim ti: napis to este desatkrat a potom to bude pravda.
cim hlasnejsie kricis, tym to je pravdivejsie.
dufam, ze bude vyberove konanie aj na lieky, ak ich budes potrebovat a bude sa to vyberat aspon pol roka.
ano, v porovnani s ostatnymi.
mal smolu, ze nanho viaceri praskli.
na tych dalsich nepraskol nikto. nema kto, nikto nie je ochotny. retaz sa utala.
ale ved 12 rokov len "pomahali" ludom. :D
tu babka dostala prispevok, tu studenti vlaky zadarmo.
no kto by nad tym nevyronil slzu.
a co je to za slovo taaaaa korupciaaa?? to take ucia na vysokeeee skoleee?
ano, mal sa zodpovedne ist prihlasit sam.
na to cakame :D
takze cela vec sa toci, ze kde bol?
mali ste si ho zobrat do vasej obyvacky.
mozno to nemal pohodlne, mozno to mal stazene, mozno bol na to dovod, mozno sa okolie mohlo podielat na preprierani penazi, mozno mal komplicov. vsetko su to spekulacie z tejto urovne.
vysetrovatel mohol mat na to objektivny dovod.
nech sa to vysetri.
stale sa to netoci nutne o tom, kde bol.
lol, zeby aj hlavne spravy zalozil nejaky falosny nick? :D
ta kdesi ini matematici vyratali, ze na novy dom musel cely plat sporit 14 rokov
ta nasporil este aj na nieco ine
ta to ti matematici maju asi vysoku skolu
jj,aj taky napoleon maka v tuneli.
uz ma tusim tretiu, stvrtu frajerku?
Odporúčame