fiona, že ti huba neodpadne.... máš na nej krv nevinných ľudí z Ukrajiny... najprv podpichujte všetci toho klauna, aby kašľal na rusov a robil to, čo uzná na vhodné a keď je teraz vojna, tak nikto nechce mu ísť pomôcť... on chce len jedno, aby mu nelietali nad hlavou rakety, v pozemnom boji prevahu rusov v kľude eliminujú.... všetci ste mu pomaly sľúbili modré z neba, ale skutek utek... rád by som vedel, koľko kvákačov z bratislavskej kaviarne sa prihlásilo do zahraničnej légie, aby bojovali proti rusom, ale podľa mňa ani jeden, ale kvákali by aj 48 hodín denne...

