Fico na detektor lži nepôjde, podľa Sulíka je to zbabelé
Keď v 2006 nastúpila koalícia, bol som frustrovaný, čo sme si to zvolili.
Na týchto voľbách som nevolil, som v zahraničí a nestíham otvárať oči, ako sa dnešná koalícia správa.
Neskutočne pitomo, hlúpo! A hlúpo a každý deň tvrdia muziku!
Hanbím sa za Slovensko, hanbím sa sa Sulíka, za Ywett, za Mihála .....
Pre predsedu parlamentu je dôležité riešiť subsuterénne problémy - sochu Svätopluka a Fica, ktorého meno neprávom použil vo svojej korenšpodencii. Nepozná rokovací poriadok NR a podľa jeho vystúpení je jasné, sa ho ani učiť nebude. Parlament je jeho s.r.o.?
Každý deň erupcia egoizmu a hlúposti ....v podaní Sulíka a poslancov za SaS. Ak som považoval za Fica parlament za šaškáreň, tak dnes je to cirkus nedôstojný občana. Sulík by sa mal vzdať poslaneckého mandátu, je ho nehodný.