takže tí muži zomreli prirodzenou smrťou z radosti nad tým, že ich ruské vojská osloboditli?
pretože podľa ruskej propagandy by tie tela mali byť zinscenované teda upravené do tejto podoby alebo zavraždené ukrajincami.... v oboch prípadoch by však bolo prirodzené, že by tie smrteľné zranenia mali a kvapky krvi by tam boli .... najmä ak sa en masaker mal stať po 30. marci, kedy možno rusi možno opustili buču...
takže vysvetli tie mrtvoly ak tam nie sú smrteľné zranenia a kvapky krvi aby to bolo v súlade s tvrdeniami ruskej propagandy.....!!!!! a neodpovedaj, že nevieš ako to bolo ..... pretože ak vieš ako to nebolo MUSÍS mť predstavu ako to bolo...

