Vážená pani poslankyňa Nicholsonová,
voľby sa blížia a mobilizácia rastia ....
.... paní autorke akože žene akože matke vadí, že niekto kandiduje tehotný, pretože tým, že sa žena stala matkou znevážila parlament?
... paní vy žijete v tom 17.storočí? Vtedy, kedy jedeň deň, kedy deti nemuseli do práce bol deň matiek ... kedy tie matky mali na svoje deti jeden deň? (a čo tých 2000 rokov od roku -250?, to nie je civilizácia!!!!)
... vy ste chceli aby budúca matka zostala doma.... PREČO? aby mohla oprať, vyžehliť manželovi, pripraviť mu večeru aby pán tvorstva mohol sadnúť k teplej večeri a okríknuť, ženu, že prečo sa nehrá s tým faganom? ak môže ísť do nákupného centra prečo nemôže ísť do parlamentu?
... a vôbec, akým právom ako matka sa k tomu vôbec vyjadrujete ... nemáte deti, vnúčatá, o ktoré sa máte starať? Alebo sai myslíte, že o deti sa má starať žena iba tri roky a potom to už zoberie do rúk štát... dá ich do interánut lebo veď to je život ...
... začnite u seba, postavte sa k sporáku a nepíšte takéto blogy..