tak mi vysvetli, prečo si namiesto jednej vety
červená hviezda sa predáva ako odznak, je na heinekene, je tam a atam a atam ....
dal 15 odkazov na nezmyselné a úplne zbytočné obrázky, ktoré s danými prípadom vôbec nesúvisia ... ?
prečo tri vety, ktoré spolu súvisia o hodnotení NAKA si dal to troch odkazov a nie do troch viet jedného odkazu?
ako súvisí s obsahom "Ako MOHLI vyšetrovatelia z NAKA prejsť PSYCHOTESTAMI ? Leda, že im tie psychotesty dávali ROVNAKI ,, GENIOVIA " ,.....?"
alebo SIONISTI - NACISTI - RASISTI - FAŠISTI ! .... to má čo spoločné s blahom, kosákom a komunistami?
... nechce sa mi venovať tvojim príspevkom (valdo sa na to veľmi urazil.... ) tak len zopár príkladov ...


