TIS nemá byť na strane Kisku ani FIca ani sa nemá nikoho zástávať ... TIS nie je o tom byť medzi Kiskom a Ficom ale medzi obyčajnými ľuďmi a tými mocnými .... čiže medzi tebou a Ficom s Kiskom ...
... takže otázka nie je, kto je donorom TIS ... otázka je PREČO TY NIE SI? Prečo nie sú slovenskí občania donormi podobnej organizácie? Keby každá rodina dala na TIS 5 € tak americkú ambsádu TIS vôbec nepotrebuje a ty môžeš hovoričť do toho, kto je vo vedení ...
a keď tak chceš zastávať sa Fica, napíš kedy sa TIS zastal Kisku?


