my si republiku rozvrácať nedáme ... to zvládneme sami.!!!!
aké nebezpečenstvo hrozí po tom ako sa 300 000 Slovákov vysťahovalo do zahraničia, polovica študentov odchádza študovať na VŠ do zahraničia, ako sem prišli zahraniční investori, ktorí z nás urobili robotov a teraz budú dovážať lacné desaťrisíce Ukrajincov, rumunov a srbov aby robotovali na tých pracovných miestach, ktoré nám ficova vláda milostivo vytvorila?
....aké nebezpečenstvo hrozí od šoroša v situácii, keď ficova vláda dáva eurofondy na poľnohospodárstvo fiktívnym firmám, ktoré ich vyvážajú na západ a naše poľnohospodárstvo upadá ?...
.... šoroš možno predstavuje nebezpečenstvo ale už 10 rokov tu ničí smer slovensko v rozsahu mnohonásobne väčšom ako kedy dokáže Šoroš.... a niekto tomu ešte tlieksa!!!!
... starať sa o šoroša sa môžeme potom, keď odstránime všetko to čím si ničíme SLovensko sami... a ak si to uvedomíme pochopíme aj to prečo fico hovorí o šorošovom nebezpečenstve...


