takže podľa teba kuchárka v jedálni v súkromnou podniku je tvorba hodnôt na rozdiel od kuchárky v školskej jedálni? sekretárka riaditeľa súkromnej firmy je tvorca hodnôt a sekretárka na obecnom úrade nie je tvorca hodnôt?
.... to o čom hovoríš sú produktívne a neproduktívne činnosti a tie nie sú viazané na vlastníctvo .... komunisti napríklad boli presvedčený, že činnosť pracujúcej inteligencie je neproduktívna činnosť a iba robotnícka a roľnícka trieda sú tvorcami hodnôt... .
... súhlasíš s týmto tvrdením? lebo podľa tvojho chápania by som povedal, že školstvo alebo zdravotníctvo nepovažuješ za tvorcu hodnôt...


