samozrejme s cudzieho krv netečie ...
... takže fico chráni zamestnancov cudzích firiem a sám vykorisťuje ako štát vlastných zamestnancov a núti ich pracovať za mzdy nižšie ako je minimálna mzda ... vďaka tomu deformuje cenu práce v národnom hospodástve a núti národ pracovať za vykorisťovateľské ceny ...
... je logické, že žiaden výrobný závod nedá robotníkovi mzdu ako v nemecku, pretože ak má riaditeľ trochu zdravého rozumu, tak vidí, že nemôže dať robotníkovi čistý plat 1400 € ak má učiteľ vo verejnom školstve plat 900 € a doktor v nemocnici možno 1400 €....


