tebe vadí Soros? Prečo, pretože je žid, pretože nie je Slovák alebo pretože je zlý človek alebo pretože chcel peniaze na zlú vec?
mne vadia peniaze, ktoré idú na zlú vec (napr. na Kotlebovu kampaň), potom mi vadia peniaze od zlých ľudí (napr. od mafinánov alebo zlodejov), potom mi vadia peniaze od ľudí z iných krajín (napr. od ľudí, ktorí nemajú záujem o Slovensko) a na poslednom mieste mi vadí, že ide o židovské peniaze ...
Sorosove peniaze od amerického žida určené na rozvoj slobodnej, demokratickej, otvorenej spoločnosti schopnej sebareflexie sú mi milejšie ako peniaze od čistokrvného slováka, ktoré sú určené na potlačenie práva, slobody a demokracie a ktorých pôvod je v nelegálnych aktivitách a rozkrádaní ...
máš s tým problém?


