to je zaujímavé ... pozrel som si niekoľko tvojich káuz, o ktorých píšeš (Devín banka, nebankovky, SKB) a pri ich chronológii bolo napísané, že minimálne do roku 2006 začalo vyšetrovanie, v niektorých príapadoch to prišlo na súd a niekde bolo aj rozhodnuté súdne (devín banka)
.... po roku 2006 malo políciu a súdy pod palcom vláda roberta fica a napriek tomu podľa teba je zodpovednosť za to, že tieto činy nie sú potrestané na dzurindovi a miklošovi?????
prepáč, ale akosi celkom tomu nerozumiem... mohol by si špecifikovať, čo presne si mal na mysli svojimi obvineniami?
... za to, že ľudia kradnú a že ľudia hľadajú spôsob ako okrádať iných by si mal vinieť niekoho iného v nedeľu v kostele pri modlidbe ... nechápem ako chceš z toho viniť Ivana Mikloša ....


