Zase polarizuje
Zase polarizuje
ta je krasna vyzera jak fetacka prave prepustena z vazania
2 mesiace robit 2km usek na hlavnom tahu mesta je na hlavu. Este aj v zaostalom Rusku to spravili za 1 noc
Banda debilov robit patronku pocas skolskeho roka 10 dni moze len totalny debil to ste nemohli zacat cez prazdniny?
to bude ryza pre skytool a zaciatka.... ak daju cenu 1c za 1km.
ak idem denne 20 km po dialnici to je 20c denne x 20 pracovne dni= 4e mesacne x 12 rocne = 48e co by zodpovedalo dialnicnej znamke. Ak niekto chodi denne 100km po dialnici = 1e denne x 20 = 20e mesacne x 12 = 240e rocne. Ak ale daju cenu 10 centov za 1km, kedze 1c sa im bude zdat malo, tak to uz mame = 2e za 20km x 20 = 40e mesacne = 480e rocne. Takze to budu take palky pre tych co dochadzaju za pracou, ze sa **** dochadzat za pracou.
V kazdom normalnom state by hlavny tah koberec natiahli za vikend. Tu to budu robit 2 mesiace
mali by pozastavit stavby na 2 roky kym preskumaju tu zem
Zrejme je kryska clenom pozemkovej mafie. Treba preverit vsetky jeho nehnutelnosti. Ci sa zahadne nestratili LV. Ci nezmizli dake osoby. Ci ziju okradnuty majitelia
Preco policia nekona? Uz davno mali vratit pozemok povodnemu majitelovi a podvodnika zavret
Takze ak sa nezaujimam o svoj pozemok moze my ho kryska ukradnut?
pouzivaju len praktiky EU. tu tiez blokuju a cenzuruju
zazrakom sa vyliecila , asi jej davali paralen
podari sa ich integrovat ako nam morgosov
Odporúčame