Je srandovne sledovat ako sa tu schadzaju smetiarski trolovia. Co zakazali diskusiu?
Je srandovne sledovat ako sa tu schadzaju smetiarski trolovia. Co zakazali diskusiu?
Astmatici , ktori so suhlasom lekarov beru lieky vdaka ktorim sa im lepsie dycha by mali byt preradeni na paralympiadu medzi ostatnich hendikepovanych
Mame tvrdy kamen, makke podlozie, biotopi, je nas malo ....
zabudli ste na mesta, kde vladne terorizmus: Pariz, Londin, Brusel
Asi si nas pomylili s slovincami
Za 16 rokov nepostavil na vysnivanom pozemku dom.... zvlastne... asi vedel , ze je kradnuty
este nedavno to bola umiernena opozicia ktoru zbrojila USA a dnes uz su to teroristi ,ktore Turecko clen NATO ide odstranit
auta stadial nemuseli chodit, keby sa riesila dopravna situacia... R8 dodnes neexistuje , ani obchvat ani nic... niesu peniaze nieje nic
USA sa postavila proti vlastnemu clenovi NATO skvela sprava... aspon vieme ako nam USA pomoze, keby islo do tuheho
Po 5 tich rokoch je von, za tie prachy sa mu to oplatilo
Myslis anektovanim severu syrie ako cypru?
Rusi isli na ukrainu obranovat ruske obyvatelstvo. Turci isli do Syrie koho obranovat?
No tento rok dovolenka v Tirecku nehrozi.... bude tam bombovo
Zaujimave , ze tuto agresivnu "obranu" neodsudili ziadne staty, vsetci mlcia kedze ide o clena NATO, keby islo o Rusko tak by vrestali vsetci od mimovladokNATO po EU.
Takze kurdska opozicia podporovana USA je zrazu zla a napadli ich turci podporovani NATO na cele s USA. Cize obe strany podporuje USA a bojuju proti sebe. Nech to skonci akokolvek vitazom bude USA
Takze utok NATO Tureckom na Syriu vyhlasili, ze ide o obranu. Takze ked Rusko napadne Ukrainu tiez pojde o obranu? Preco niesu uvalene sankcie na Turecko za anektovane uzemie Cypru a za agresiu v Syrii?
Vyplati to Siroky? Ci sa poskladame vsetci?
Agresia Turecka? Ved Turecko je clenom NATO, pocuvaju len rozkazi Stoltenberga
Odporúčame