To urcite neboli nemci. A nemazte moj nazor
To urcite neboli nemci. A nemazte moj nazor
Coskoro sa dozvieme ako mal kuchar ruskeho teamu meldonium a diskvalifikuju cele hok.muzstvo
Rusi im napluli rovno do tvare :D
Slniecka islo rozdrapit, ze chlapci si dovolili zaspievat vlastnu hymnu a nie to co im podhodili
Po tejto skusenosti nabyduce hry zakazu aj spievat. A astmatikom povolia uz aj meldonium
Mozu im zobrat dresy, vlajku aj hymnu, ale narodnu hrdost im nik nevezme! Zakazali im hrat hymnu, ale nezakazali spievat, tak nic neporusili
Wada dostala zakaz kontrolovat astmatikov, ale len rusov
kedze Turecko je clenom okupacneho paktu NATO, tak media a prestitutky, EU, OSN mlcia...
opravte si nadpis, NATO agresia, ktorej je clenom Turecko, dostalo povolenie zabijat v mene obranneho paktu NATO a okupovat cudzi stat. Ved vraj maju pravo sa branit, preto napadli Syriu
Autor clanku je primitiv. Prvy hriesniom je japonec rychlokorculiar. A okrem ineho Rusko na ZOH nestartuje. Pretekaju individualne olympijski atleti z Ruska z Ruska
Osr nam pustili zapas nechceli na konci byt bez hymny
Tak porazili sme Rusko ci OSR?
Treba zaviest platene studium 1000e za semester. Doktorkovia vystuduju zadarmo a miesto toho, aby to odplatili statu tak zutekaju do zahranicia. Lebo sa im 2000e + uplatky vidi malo
Krysku od hnevu rozdrapi, ked ak bude gratulovat ruske k zisku medaily v slovenskom drese
Odporúčame