smetiari maju zakaz oslavovat slovensko ruske vitazstvo Nastenky
smetiari maju zakaz oslavovat slovensko ruske vitazstvo Nastenky
pozve ju Kryska a zagratuluje jej k zisku medaily? kedze je ruska? jej asi ani nepoda ruku
Keby bola astmaticka by bola prva
Tento tyzden bol chladny? Vam uz asi ebe.... ved bolo pocas dna plus 5 stupnov
Ako je mozne , ze v bezeckych pretekoch je na prvych 10 miest 8 astmatikov?
Lieky na astmu sposobuju lepsie okyslicenie. Uz vieme preco anglosaski reprezentanti vyhravaju a podavaju nadludske vykony. Tam kde uz iny sportovci nevladzu s dychom astmatici este zrychluju
NATO si nasralo do vlastneho hniezda ked turecko bojuje proti umiernenym teroristom podporovanych usa
Blavaci napadne kusok snehu a nevedia jazdit na rovine. Keby mali tam kopce, tak by som to pochopil
Blavaci na letnych s pedalom na podlahe za smykaju na mieste
Astmatuk nedopuje on len vyhrava
Oni nedopuju su len astmatici
Bach by mal odstupit a este predtym sa ospravedlnit za politicku hru
Dristy. Keby to bol kapitan Vietcongu by zomrel s hrdostou a nie strachom. Bol to obycajny civil
Smetiari sa dokonca ani neunuvali dat clanok na titulku. Len v tichosti s placom zverejnili kratky clanocek.
Odporúčame