co cakali kremese? ved maju starostu moslima. svoje vrazdy zo cti si doniesli do europy
co cakali kremese? ved maju starostu moslima. svoje vrazdy zo cti si doniesli do europy
vsade kde su moslimovia sa zvacsuje pocet vrazd
keby si nebol blby troll, tak by si vedel, ze najvacsie moslimske mesto v Europe je Instanbul je tam 100% moslimov.
zakazu sa noze, a budu povolene len plastove noziky
tie vrazdy urcite robia zli stredoeuropania poliaci. chudaci indovia, pakistanci, africania a ina verbez z moslimskeho sveta... je nepravom obvinovana z vrazd
Chudaci blavaci nemaju co zrat. Musia do esterajchu utekat
Aka tuha zima? Ved snezilo za celu zimu 3x z toho sneh vydrzal cca 2 dni a sa rozpustil. V noci max minus 5. Jednu noc bolo minus 12 inak teplo a bez snehu. Neboli sme sa ani raz korculovat na jazere, lebo nezamrzlo
Turecko je clenom NATO. Cize agresiu pacha NATO, ktoreho sme aj my sucastou
z coho si ho zaplatia? ved uz teraz hladuju a maju prazdny valov... preto sa tak biju o moc
kto im podpise peticiu? mozno tak slunicka a sfetovane deti
Slunicka a kiskoidi dostali riadnu po papuly za vcerajsie fiasko. Kryska porusil ustavu tym, ze odmietol predcasne volby. Naplul im rovno do tvare
Piatok budu kocky hodene.... slunicka zrejme sa chystaju demolovat ulice bratislavy, policia ich dufam pokropy vodou a pohladi obuskama
Kriska sa poradi so Sorosom ci prijme demisiu
Jedine vysvetlenie je , ze chemicke zbrane ma britania. Inak si neviem vysvetlit akoby sa tam dostali
Ked sa trojvalcek pokazi vytiahnes simply kolobezku a nepojdes pesky, ale na nej :D
To tam pracuje 5 soferov? Ci co?
Takto by sme aj my dopadli, keby nas niekto napadol.
Odporúčame