Nie kazdy zaklada eset
Keby vladol most 10 rokov miesto smeru tak mame juznu dialnicu z ba do ke uz davno po nizinach bez tunelov a mostov
Ako 63 rocny uz nebudem iteckar, ale sbskar ci balic v tescu
Neplati pre cigane , leboz deti maju vela ale nerobila nikdy
na dusicky som siel piatok o 19 tej do Polska po D3 Skalite a po tejto najdrahsej "dialnice" ceste s obmedzeniami v EU som nestretol za cely cas jedine auto. Naspat pondelok o 15 tej a rovnaka situacia ani jedno auto v protismere. Boli to vyhodene peniaze na henten predrazeny usek
projektoval to daky debil... kolony budu siahat opat na dialnicu, kvoli prednosti autam co idu po moste
na celom Slovensku postavit 1 krizovatku s mostom za 1.5 roka to je teda na pochvalu
siel som stadial PIATOK o 19tej a naspat Pondelok o 15 tej. za cely cas som nestretol jedine auto!
Minule som siel po dialnici D3. Za cely cas som nestretol jedine auto. Je to zbytocna predrazena "dialnica" cesta
Tymto sa idu chvalit? Mali utret hubu a byt ticho
Most stavali 1.5 roka a privadzac 3 mesiace? Toto je vysmech ani sa necudujem , ked cely cas na stavbe bol jeden robotnik. V civilizovanej krajine by to cele bolo hotove do tyzdna. Jeden den by burali dalsi den by osadili most dopredu pripraveny a dalsie dni by spravili privadzace.
Blahozelal by aj kotlebovi keby zvitazil? Ci je pokrytec ?
Lunter stary komunisticky geriatrik podnikatel teraz dostane zazracne eurofondy ktore fico pozastavil a bude ich davat nasim ludom
Lunter stary komunista uz nic nepovedie je len babkou, bude rad ak podrzi moc a stolicu
Odporúčame