Zda sa,ze volit boli len politici, kandinati a ich rodina
Prešiel som počas sviatkov 1500km a za cely čas som nevidel jedinu policajnu hliadku, kde merali?
Ani nevidim dôvod aby bola kvoli tým 10 tím autam? D3 úplne prázdna zbytočná investicia
Jakubec by to dal do parady
Včera som siel cez tu dôležitú dialnicu v polovicnom profile D3 kde je max 100vka a všade zakaz predbiehanie a za celý čas až na poľsku stranu som stretol 1 auto. Komu sa stavala táto najdrahšia dialnica? Keď ju nik nevyuziva? Bol pondelok 15.30 a v piatok som šiel o 19tej rovnaká situacia
Včera som šiel cez kysuce na letnych cesty mokre nikde žiadny sneh
Prečo EU mlčí a nekvika, nepisci a nebliaka veď toto sú ruské praktiky
19 litrov za litrovy trojvalec no neprosim, taky istý motor davaju do citygo a to je malé auto a nie taká krav velka
Prečo EU mlci? Už im nevonia demokracia?
ako co robia 1.5 roka v Blatnom? to akoze fakt vazne chcu robit kusok asfaltky 3 mesiace od otvorenia mosta?, keby chceli a im pohrozili, ze nedostanu zaplatene, tak by to bolo za vikend hotove
aspon vidiet, co dokazali embarga sposobit s bohatou krajinou
nie len to nie... rozkradnuto ako straky, Slovensko je cierna diera. nic sa nepostavi, ale zato sa vsetko minie na prieskumy
opat premaluju pruhy na inu farbu?
Ak to budú stavat rýchlo ako most pri SC 1.5 roka tak henten tunel nebude hotový ani v 2050
Odporúčame