preco? aby mohol Meciar zaviest mafianske praktiky kradnutia. Rozdelili nas bez referenda a bez suhlasu ludi.
preco? aby mohol Meciar zaviest mafianske praktiky kradnutia. Rozdelili nas bez referenda a bez suhlasu ludi.
Cize s chorvatmi, ktory maju vsade dialnice ale my mame zase tvrdy kamen s tvrdostou diamanta
Sloboda Tibetu a Katalansku. Ci to uz sa nehodi?
Akoze nam chybaju ludia na vystavbu? Cico trepes? Treba do prac zapriahnut ciganov a vaznov. Mame malo penazi? Ved nam vsetko preplacala unia. Takze staviame ppdstate zadarmo.
Si len taraj a prdus, klames a zavadzas tu mas fakty
https://www.gddkia.gov.pl/pl/926/autostrady .poliaci maju 3300 km
Ako je mozne, ze v Polsku od vstupu do EU postavili viac ako 3000km dialnic zatial co u nas nevedia spravit ani 100km dialnic
Co za vypatlanca vezme deto v takom pocasi do hor? Ten musi ma v hlave riadne nasrato
Par rokov dozadu pred migraciou slimakov. Sa nemuseli nicoho obavat a policajti max vyberali pokuty
Nastuduj si historiu , lebo Rusko vzniklo 1991 dovtedy to bolo ZSSR
To je vyhrazanie sa. Aby sa bali zahlasovat proti usa
Ty tupec v 1950 Rusko neexistovalo. V tom case to bolo ZSSR
Super takze 50 rokov budem platit dane do socialky a stat mi to vrati v podobe zobracenky 7 rokov. Co keby som platil tiez len 7 rokov do socialky?
Dnesni 30 tnici pojdu do dochodku v 70tke ak doziju. Ak pracujes od 18tich tak to je 52 rokov odvadzania dani do socialky. Priemerny zivot chlapa je 72 rokov. Takze si uzijete 2 roky mizerneho dochodku. Ak dozijete.... socialna poistovna to je pekny biznis. 50 rokov plat a potom ti daju 2, 3 roky zobracenku
Ja by som zenu nepustil parkovat do garaze, ak nechcete oskrety bok
Nemam dovod kradnut bankomaty a auta
Co stym ma kalinak? Policajtov treba povysit, ze nebojacne riskovali zivoty
Som rad , ze to dopadlo americkym happyendom mafian je mrtvy. X ludi ma teraz svoje auto v bezpeci. Policajtov treba povysit. Zbavili nas mafiana bez procesnych chyb sudcov
Odporúčame