Bravo policia o jedneho corkra menej uz nebudu tak casto miznut auta v TT kraji
Bravo policia o jedneho corkra menej uz nebudu tak casto miznut auta v TT kraji
co na to astmatici zo zapadnych krajin?
takze astmatici dosahuju spickove vysledky vdaka liekom na astmu, ktore im predpisuju statni lekari plateni statom.
takze je to riadene statom! okamzite vyluzit a dat dozivotny distanc. a zrusit hymnu a vlajku
dufajme, ze Norsku odoberu hymnu a budu startovat pod vlajkou olympiady ci oni mozu dopovat?
Keby uslo o rusa dostane dozivotny distanc. KedE ide o brita nic sa nedeje.... cyklisticky zvaz by mal suspendovat celu britaniu a odnat im hymnu a dovolit im repezrezentovat len pod vlajkou zvazu
Stacilo pockat a vydrzat ... dalo za to cakat, ze bublina trojvalcov praskne. chudakom co nakupili trojvalce kto teraz vrati peniaze?
Len sa nepomylte pri volbach. Nieze v syrii omylom vyhra Trump ci Hillary.
Radseh spravte elektricku do Vajnor a Biskupic a Petrzalky
Zvolit si kadehaka do vlady je horsie akoby nam vladol soros
Siel som tadial 15.00 pondelok a za cely cas som stretol jedno auto. Je to fakt vytazena akoze dialnica
Takze bud budem cakat od 4 rana s dochodcami a ciganmi rano az do obeda ked mi povie, ze pridte zajtra ak dozijes. Alebo si zaplatis 30e a prides po robote
ved prave z USA nebol potrestany nik
ved prave z USA nebol potrestany nik
ty si si aj precital co som napisal? ci si len troll, co nerozmysla? NIK NEBOL POTRESTANY zo 100 sportovcov len 1
co hovori USA na aferu z roku 2003. Bývalý šéf americkej Antidopingovej agentúry zverejnil zistenia, podľa ktorých od roku 1988 až po rok 2000 dopovalo vyše 100 špičkových amerických atlétov. Iróniou však je, že okrem Johnsona nebol nik potrestaný
preco nebola odobrata hymna a vlajka?
http://www.sme.sk/c/1138235/americky-dopingo…
preco nebola odobrata hymna a vlajka USA?
odobratie hymny a vlajky ruskym sportovcom, ktory nemaju nic spolocne s politkou proti rusku je ponizenie, vsetkych slusnych sportovcov
Rusi by mali na oplatku zakazat statom na MS vo futbale reprezentovat svoje krajiny a mali by hrat len pod vlajkou UEFA
Preco sa Prasacenko brani dalsiemu prevratu?
Dajte to zjest vyrobcovi ci to da vobec do ust
Odporúčame