Kryska daruje hrnkovi cast vyplaty , aby mal zaco kupit sako
A ten merac co tam mam teraz je co? Ten co meria vzduch?
Sloboda Tibety , sloboda Katalansku. Ci to sa uz nehodi Kryska?
http://www.google.sk/amp/running.competitor.… USA bezne praktiky
To 4 roky stavalo 4km 5 robotnikov? Lebo keby to stavalo 200 robosov a 100 bagrov a tatroviek tak to maju za 1 mesiac hotove.
Propagaciou deviantov a uchylov LGBTPZ narasta pocet HIV
Aha cize dialnica trva od 1970 preto , lebo mame tvrdy kamen. Ty budes daky hejslovak
dajte to postavit chorvatom, oni uz maju dialnice po celej krajine, alebo slovincom, ci poliakom
Znevyhodnene hypoteky a este dan za rozvoj to su socialne istoty pre mlade rodiny
Zmysel to bude mat ked tie auta budu zacinat na cene 10 tisic a budu mat dojazd aspon 500km a siet stanic bude v kazdom meste.
A ked bude minus 10c tak to ani nenastartuje lebo go vybije baterku na minimum
Miliony mesto malo radsej dat na opravu ciest. Rozsirit elektricky do Vajnor a Devinskej vsi ci Podunajskych Biskupic. Toto by ludia ocenili a nie daku sukromnu akciu hokeja Sirokeho
Odporúčame