bolo by krasne sledovat dnesne TSI motorceky ako ich ofukne Lada :D
bolo by krasne sledovat dnesne TSI motorceky ako ich ofukne Lada :D
pokuty by mali zacat davat autobusarom za pomalu jazdu... nasledne vdaka nim vznikaju kolony a nebezpecne kolizne situacie... lebo v dnesnej dobe ked mate 1.0L TSI trojhrncek, tak predbehnut autobus je nemozne
Tento rok jednoznacna volba Rumunsko, Bulharsko... Chorvatsko bude preplnene a predrazene... Taliansko sam emigrant... este mozno tak Spanielsko.
Turercko nebezpecne, Egypt podobne ako Tunisko je tam bombovo
v sobotu som siel rano10.00 cez D1 na vychod a dialnica pod Tatrami az po PO bolo prazdna, obcas kde tu dake auto... ja sa teda pytam, komu vlastne stavaju tu D1?
myslis so zbranami pri hlave? ktore bolo zrejme sfalsovane ... ci to len to Krymske bolo sfalsovane a Falklandske uz nie? ci ako sa nam co to hodi?
preco neprotestuju za slobodne Falklandy od Anglicka? ci to sa nehodi propagande?
treba im pohrozit vylucenim z EU a zrusenim eurodotacii
nepodliehajte panike, to je ich normalny prejav
vsetci belgicania by mali ist teraz do ulic a hnad tu luzu za hranice. Podpalit cely Molenbeek spolu s EU parlamentom...
oni miesto toho idu si kreslit na chodniky... ... nabuduce im to drbne znova... lebo neriesia zdoroj problemu a to je deportacia vsetkych spat do afriky a azie
nerozumiem preco kontroluju policajti vojaci normalnych bielych ludi? vsetci dobre vieme koho maju kontrolovat. ide o moslimsku luzu co sa sem nastahovala...
Slovensku nic nehrozi, totiz sme si sem nenapustali ziadnych teroristov ako kazala Frau Makrel... nam hrozi jedine utok od morgosov a mimovladiek
ucelenu komunitu mas v PN skupuju tam domy a pozemky
keby to spravil u spojenca Saudskej Arabie tak by mu odtali ruku :D
neviem ako v nemecku ale na ukraine pochodoju a Kisska sa bozkava s Porosenkom
v DE vyhrali extremisti... preco N a SME o tom nepise? tam uz extremisti niesu fasisti? Lebo Kotleba?
teraz ked vyhraju volby v Nemecku fasisti... tiez bude Nko a SME pisat ako besne?
Odporúčame