dat nizsiu cenu aj dobu platnosti znamky nieje v zaujme statu.
dat nizsiu cenu aj dobu platnosti znamky nieje v zaujme statu.
keby vyberali pokuty za dialnice ako maju,,, nemuseli by nic zvysovat
a z guantanamo rovno ku nam ;) ze slunickar
Dostane dozivotie a generácie po nej to budú musiet nnapravat
Maďarská M5 z BA na Budapest je robená cez kopce a bez mostov... nechápem načo tu stavali most stačilo dať tri pruhy hore kopcom a nebolo treba zbytočný most
Nevyrieši nič, je zbytocny akurat sa budu po ňom premavat poľské kamiony vyuzitie pre nás ludi je bezvýznamný usek
Komu to tam stavaju? Polskym kamionom? Čo tak stavať pre ludi a začať konečne R7
v EU by ho pustili, lebo by bol psychicky chory
a na juhu slovensko ani prd... staci prepojit ZV, LC, RS a ten kusok po rovine do KE uz bude malina
skoda, ze vsetky peniaze idu sukromnej firme Skytool
boli to uspesne hry... dokonca nas predbehla Kuba a KLDR
ked to boli tabory na polskom uzemi, a pracovali tam poliaci, a kontrolovali ich nemci, tak urcite boli vietnamske
Koho to zaujima? my zijeme pre pritomnost a buducnost... nezaujima nas co je v zemi, spravte ten posraty privadzac smer TT , aby sa netrepali vsetky auta cez SC
u nas sa stavia v Tatrach... kde tie dialnice su prazdne
to budu asi niejaky dovolenkari... akurat nechapem preco EU nebliaka teraz? a je len tisko
Škoda, že aj Breivik nepovedal , že je moslim, boli by ho vyhlasili za sibnuteho a nemusel byt v base
Odporúčame