zachvilu vyhlasia obcanov Gabcikova za teroristov, extremistov
zachvilu vyhlasia obcanov Gabcikova za teroristov, extremistov
je to ciganska mentalita, vsade robit bordel kam pridu...
myslim, ze v Zimbabwe keby sa stratil on zahadne stratil, zmizol, tak ho nik tam nebude hladat...
domaci maju macety naco cakaju
ked si tam mal stastny zivot , tak si mal on aj bojovat, a nie utekat ako zbabelec
hentu krizovatku na SC od BA uz robia viac ako pol roka, nie a nie dokoncit stroje nikde rychlost znizena na 80... nic v zlom, ale to sa da spravit tych 100m cesty za 1-2 tyzdne
Tak ako bolo zrejme zmanipulovane referendum o Skotsku, tak bude aj toto... v dnesnej dobe sa niet comu cudovat... Bude tak ako si to praje USA...
Rakusanom odporucam sem ani nechodit... tu je taky podnikatelsky duch, ze ked nemaju ludi v restauracii tak daju 2-3x vyssie ceny ako inde, len aby boli zo dna na den milionarom... a ked restika maju ludi dari sa im, tak vas poslu prec, ze uz mame zatvorene, alebo ze nevarime uz, alebo necapujeme. neskutocne, nie aby boli radi, ze maju dalsich zakaznikov... tak minutu predomnou este davaju jedlo, ale ja minutu po uz nedavaju jedlo... najviac ta dokaze dorazit je plno a oni uz necapuju... darmo su krcmi kde je otvorene kym su ludia a u nas je otvorene kym sa nenaplni cas a potom vyhanaju
idu podporit umiernenych povstalcov, to akoze maju miesto samopalov gumapusky? Vsetko to je ISIS, treba podporit legalnu vladu Assada, lebo on jedine moze zvitazit proti hrdlorezcom a zahnat ist spat do Iraku na americke zakladne
sprivatizovat majetky vsetkych zbohatlikov u nas a mame po dlhu
treba sa ku nim tu spravat, tak ako oni sa spravaju ku krestanom u seba doma
Breivikov bude pribudat, kym sa nezmeni politika EU
vojenska provokacia nedaleko Podnesterska
co by sa pisalo, keby Rusko cvicilo na Kube? To by uz bola 3sv.
Odporúčame