Alficka len klesaj co najviac kupim ta znova lacno :)
Alficka len klesaj co najviac kupim ta znova lacno :)
Dubovcova potrebuje roztiahnut zarasteny obzor zrejme
Ked moze Saudska Arabia si staviat umele ostrovy, preco by nemohla aj Cina
Nasa 17 rocna Mazda 323 66KW ma taku istu spotrebu ako tieto najuspornejsie auta .... cca 5.3-5.5L benzinu
ja sa teda pytam, co sa zmenilo za takmer 20 rokov v spotrebe?
VW lupo 1.2TDI som jazdil v rozmedzi cca 3L-4L max v priemerna spotreba
natankovana plna 32L (tankoval som cca 30L) nadrz ma vydrzala 2 tyzdne a to som spravil viac ako 800-900km.
takze jeho mladsi brat VW Up a Skoda City Go moze tisko zavidiet.
tak downsizeing pokracuje:D coskorov kazdom aute :D a pani budu mat 6-8 V a my dvojhrncek :D aby sme ich nedostihli nahodou
ti moslimovia 40% su urcite nasi bratia, ked im nie je ani rozumiet... najskor su to niejake odnoze albancov
Bosna a Hercegovina:
Náboženstvá: moslimovia – 40%,
pravoslávni – 31%, rímsko-katolícke – 15%, iné – 14%
ano moslimov mame v EU malo co
dufam, ze 70% macedoncov a srbov ma dostatok rozumu a k urnam pojdu a nedovolia zvitazit albancom... ak aj napriek tomu zvitazia albanci vo volbach, tak budu zmanipulovane
u nas ked bola kauza s odpocuvanim, tak sa politici smiali
cize po novom vo volbach vyhra 30% albanska mensina s drvivou prevahou a zostavi vladu a zrusi rusky plynovod.
predpokladam, ze na USA ambasady su uz hlasovacie listky pripravene s krizikami dopredu
nuz miesto bomb zhadzuju zbrane a jedlo co sa cudujes
Keby Rusko nebolo obklucene zo vsetkych stran NATO, tak by Syrii prisli na pomoc
USA bombarduje IS. No oni stale postupuju dalej. Preto sa mi natiska otazka, koho vobec USA bombarduju? (Assadove vojska?) resp miesto bombardovania zhadzuju zbrane a municiu pre IS ?
segra robi na poste za priehradkou za 420-450e hrubom podla zasluh. takze 99% pracovnikov ma sumu mensiu ako priemer. 1% riaditel a manageri tento priemer tahaju hore
40 milionova krajina nema policajtov? mame sice najviac policajtov v celej EU na pocet obyvatela, to ale neznamena, ze ich budeme posielat do vojnovej krajiny. nech si tam spravia poriadok sami. nasich treba nasadit do ciganskycho osad nech neprepadavaju ludi v meste.
Odporúčame