ja len lutujem, ze aj Kadaffi neposlal zopar stihaciek na europske pobrezie.
ja len lutujem, ze aj Kadaffi neposlal zopar stihaciek na europske pobrezie.
mozem napisat prispevok, nazor a slobodne sa vyjadrit?
aj keby ropa bola zadarmo na trhoch, tak u nas by to pod 1e nekleslo
uz sa mazu prispevky...
pouzit vetu nadrzani samci sa pojdu zabavit do Mlynskej je zakazane
smetiarske a hNojarske uderky sa sem chodia vyvrsovat... lebo im demokracia neumoznila sa slobodne vyjadrit
dufam, ze sa ani nevratis, takychto zmrdov tu nepotrebujeme.
Macedonsko nie je v EU, nikto mu nediktuje co ma a co nema robit
tak pekne si zalozit licenciu, PZP, taxameter, psychologicke skusky a pokladna do auta. A pekne ich kasirovat pokutami az cely uber pojde spat do trantarie.
cista provokacia. co robi USA tisicky km od svojho pobrezia?
ako vedia, ze to bol Yperit? ked tam nemaju vraj USA nikoho? Ako spravili rozbor? Napada ma, ze asi vedia co dodali ISIS
modru cvargu a luzu ide od zavisti rozdrapit
takze odteraz budeme jazdit vsetci na Jaguaroch a Land Roveroch?
skoda, ze neprisli na vychod k dialnici po ktorej sa jazdi od 2010
nevolali sa ti svedi nahodou Al Onur Mohamed?
slovaci likviduju tony textilu, obuvy a ineho cinskeho tovaru z Vychodu. chudobnym ho dat nechcu
Odporúčame