nemam ten pocit, zeby som sa sa chvalil, na to aby si tak jazdil potrebujes aj na to auto, keby som mal feliciu ako ty, tak by som tiez siel max 90 amen
nemam ten pocit, zeby som sa sa chvalil, na to aby si tak jazdil potrebujes aj na to auto, keby som mal feliciu ako ty, tak by som tiez siel max 90 amen
no dnes keby ma namerali, tak by to bolo na vodicak 120-140 po okreske. v obci ale podla predpisov
a preco nie? ved je krajsie a lacnejsie ako jeep
cista provokacia!
zvlastne ozbrojene vozidla s municiou, vojakmi im nevadia a zarasteni motorkari co idu polozit kvety im vadia.... totalne na hlavu...
btw co maju motorkari spolocne s vojnou na Ukraine? ako spajat obycajnych ludi s vojnou to je uz silna kafe... nabuduce zakazete turistom vstup, len preto ze je rus? zakazte dovoz plynu
preco este nieje exekucny prikaz na Sirokeho za dlhy? zablokovat mu komplet vsetky ucty a zhabat majetok?
ci to plati len pre malych dlznikov co si pozicaju na pracku, ci televizor...
ja ked nezaplatim a dlzim niekomu, tak mam na krku exekutora, vsetko bloknute a nakoniec pridu a zhabu co sa da.
Bola vydana na Sirokeho exekucia?
polske dialnice postavene za par rokov dokopy cca 3000 tisic km. U nas sa stavia usek D1 400km viac ako 40 rokov.
hadaju sa medzi sebou ako male deti a ani jeden nenabere odvahu zatvorit Sirokeho na 10-15 rokov + exekuovat cely jeho majetok.
zial tu zakony platia len pre male ryby
auto sa nedrzi 10 rokov, kupit, pojazdit 3-4 roky a predat a kupit opat nove ... vyhnes sa vsetkym problemom
a pritom stacilo troska schudnut a ho dobehnut a pouzit chvaty, pripadne ked uz je tlsty americky policajt a nevladze behat, tak nech sa aspon nauci strielat, stacilo ho postrelit do nohy a nie rozstrielat ako sito
aj u nas by sa mohli montovat a dat robotu v kosicoch
blizia sa volby, tesne pred sa bude odovzdavat kopu usekov, skoda ze su volby len kazde 4 roky
ako zistovali ci je krestan, ci moslim, ked su vsetci cierny?
skoda,ze nestretol Dzurindu, by mu naplul do tvare za tie prelety ponad Slovensko ked ich NATO bombardovalo
Dufajme, ze letenky su jednosmerne a uz nikdy nebudu pomahat aj nam
Odporúčame