stacilo by v zakladnej vybave dat klimu miesto skrabky a somarin v kufri
stacilo by v zakladnej vybave dat klimu miesto skrabky a somarin v kufri
lenze poliaci od 2000-2015 postavili viac ako 3000km dialnic. Zatial co u nas sme od 1972 nedokoncili D1 z BA do KE co ma cca 450km
to je fakt smola, nahradia troj hrncek 4valcom... no kto by bol proti?
takze teraz nam chcu nanutit, ze tam protestuju gangy, bezdmovci a fetaci?
ten motor musi vyzerat ked menis kazdych 40 tisic
akou agresiou na Kryme? ved na Kryme nie je vojna je tam pokoj a mier. Krym je pod ochranou Ruska
Skoda ak chce prerazit, tak by si mali tam hore konecne uvedomit, ze v zakladnej vybave treba dat aj nieco viac ako volant, zrkadla a stierace
vahostav a doprastav by nemali dostat uz nikdy v zivote ziadnu zakazku
aha cize u nas sa to stavia, preto tak dlho, lebo nas je malo? nebud uz smiesny... zabudol si napisat my mame tvrdsi kamen a veselo moze sa kradnut dalej...
poliaci za 15 rokov od roku 2000 postavili viac ako 3000km dialnic
http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:PL-Motorwa…
u nas niesme schopny postavit od 1972 D1 co ma 450km
poliaci za 15 rokov od roku 2000 postavili viac ako 3000km dialnic
http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:PL-Motorwa…
u nas niesme schopny postavit od 1972 D1 co ma 450km
poliaci za 15 rokov od roku 2000 postavili viac ako 3000km dialnic
http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:PL-Motorwa…
u nas niesme schopny postavit od 1972 D1 co ma 450km
25 rokov? predsa D1 sa stavia od 1972 = 43 rokov
Výstavba prvého úseku diaľnice začala v roku 1972
naco by som kupoval 15 rocne stocene BMWcko? existuje kopa inych aut... uz ta vidim ako ides na 6 tke hore kopcom 90-100 :D to dokaze napisat blbecek, co asi autom siel na mieste spolujazdca :D
dnes bola spanila jazda motorkarov v TT co na to Kiska? aj to su nasilnici, nacionalisti krestanskej viery?
zamestnanec tajnych sluzieb je boh moze sa po meste premavat 102 km/h. keby napalil do mojho auta, tak ho dobijem obuskom, ze by mu nepomohlo ani 10 preukazov. a
ovcan co porusi o 5 -10 km/h tak plat....
takze sa rozhodlo... pojdu utocit aj na Krym, ktory je v miery pod ruskou vladou.
Odporúčame