povstalcov? snad teroristov z ISIL
Kto to tuneluje ? Vahostav? za 16 rokov nedokazali to spravit... takze 2019 je plan a realita bude 1 rura rok 2030
vyzera to celkom pohladne. Linea je jeden velky FAIL
kde su mimovladky? preco nestekaju teraz? jaj to len u nas sa ozyvaju....
WE CAN
a kde je problem vsak nech ta predbehne. ja jazdim 90-100-110-120 a ked je hustejsia premavka tak kludne aj 80 nevidim v tom ziadne problem. Dostihnem auto a ked sa da predbehnut, tak ho predbehnem a idem si dalej svojim tempom
co sa tyka toho PZP, auto sice som kupil ja, ale mam ho tiez napisane na otca. Naco mam zbytocne platit poistovni viac, ked mozem menej
zaklad je sa nevyprovokovat. a zbytocne neriskovat, ale vsetci sa ucime na svojich chybach.
zacinal som na slabsom aute a par krat som mal predbiehanie LTT dobre, ze to neskocilo celovkou, teraz mam silnejsi motor a uz viem to odhadnut a tiez zbytocne neriskujem, ono si treba uvedomit, ze sice sa budem vliect za kamionom 80 km/h ale domov pridem o 2-3min neskor, ako skusit ho predbehnut na ceste, ktoru nepoznas a nemas rozhlad a nemusis prist vobec
preco sa snazia silou mocou znicit Europu?
tak z agresora albancov sa nakoniec stava obet podla nasich medii... neuveritelne. kosovski albanski teroristi sa snazia vyvolat konflikt a nakoniec albanci v Srbsku su ti co sa obavaju? Nemali by sa obavat macedonci, ze fanatici pod zastitou USA idu rozduchavat vasne?
skoda ich, kazdopadne nasi po predvedenych zapasoch si postup nezasluzia a prehra s Norskom ich bude kruto mrzet
zrejme ide o vycvicenych kosovsko albanskych teroristov zo zakladne NATO. kladiem si ale otazku preco? Chcu Velke Albansko? Narusit vystavbu ruskeho plynovodu?
vsak, ale to si zamocis dres ak sa hodis do strely... oslabovky ziaden pohyb, ziadna rychlost, staticke na mieste, ziadne vypichnutie hokejkou , ziadne narazenie na mantinel a nikto to necisti pred branou
5x Vas potopili? a co ma povedat SR repre ked po rozdeleni CSR nas supli rovno do C skupiny.
nerozumiem preco by rusi mali hovorit po anglicky? na ukraine sme sa rukama nohama dohorovili po slovensky, a anglicky tam nevedel nikto, mozno zakladne slovicka
pockam si este par rokov a potom kupim jazdenku :) juch
stacilo by v zakladnej vybave dat klimu miesto skrabky a somarin v kufri
Odporúčame