to co sa nepodarilo separatistom, tak Miklos zvladne sam a bez zbrani.
Polozi na lopatky celu UA.
zvysi dane, a poplatky rozpreda vsetko statne. Zvysia ceny vsetkeho.
to co sa nepodarilo separatistom, tak Miklos zvladne sam a bez zbrani.
Polozi na lopatky celu UA.
zvysi dane, a poplatky rozpreda vsetko statne. Zvysia ceny vsetkeho.
Vdaka tejto nasilnej ruskej anexii je Kryme pokoj a mier pod ochranou Ruska. Doneck a Luhansk take stastie nemal. , banderovci si na Krym netrufnu.
Boje na UA sa zastavili, separatisti sa dozvedeli, ze ukrainska vlada prijala do svojich kruhov Ivana Miklosa. Ten Ukrainu polozi na lopatky sam a bez zbrani
americky vojaci tam budu osetrovat, stavat nemocnice, a skolky pre deti so zbranami v ruke.
vstup americkej a britskej armady na UA prave odstartovala 3sv. Je otazkou casu kedu sa stretnu na fronte.
este sa ani nedostala cena ani na uroven okolitych statov a uz rastie zavratnym tempom hore
to uz radsej nadnarodna EBEL ale aj v tej budu posledny co uz ...
400e vsak to pomaly budu zarabat ako ti co studovali a robia s hlavou a nie rukama
no a keby nebol ziaden majdan, tak by dnes nebola vojna a zili by ako doposial...
teraz presiel rok, maju vojnu, nemaju peniaze a cela krajina je v rozvrate a este vacsej zadlzenosti, a ludia sa maju horsie...
ako si OSN poradi so sukromnymi nackami batalionov AZOV, AJDAR...?
takze keby Orban pozval Obamu, tak by bolo vsetko ok, ale ked pozve Putina tak, je vsetko zle... to je co za jednostranne videnie... Madarsko by malo razne povedat, ze nech sa nestaraju do ich politky
padlo 22 vojakov, to mi pripomina taku mensiu dedinsku bitku v krcme
nahodou je to celkom pekne auto z vonka... z vnutra nudne typicky nemec. nicim neprekvapi a ani nesklame. aspon sa bude mat co kradnut na SK
Odporúčame