aj oni su charlie
tak aj BMW sklamalo... trojvalce davat do svojich aut... krok spat
nam ale media tvrdili na 100% ze to boli povstalci...
media pospinili a ociernili ich a splnili svoj ucel... novu spravu ako to skutocne bolo uz nezverejnia
pre firmy a plebs to bude postacujuce auto
deti by sa mali drzat pravidla: je lepsie to raz skusit ako o tom 100x pocut
s takouto hlupostou sa bezne stretavam, ked idem na dialnicu tak sa snazim vyuzit celu dlzku pripajaceho pruhu, aby som nabral co najvacsiu rychlost a na konci sa zaradil...
co ja ale vidim tak vodici sa bud rozbiehaju prilis pomaly nepodradia, resp hned na zaciatku pripajacieho pruhu odbocia na dialnicu a rozbiehaju sa tam a pritom idu 40-60km/h
ja ked sa pripajam mam na tachaci 80-90 km/h a bezpecne sa zaradim...
vodicka fabii zrejme spravila to ze tam vhupla v rychlosti 40-50 a vodic audi ju nabral
nechapem co stym maju za problem... to je tak ked u nas miesto toho, aby ich zatykali tak ochranuju ich prava..
preco svetovy policajt nezasiahne aj tam? ci zasahuju len tam, kde im to vyhovuje?
a podla merkel patri do nemecka
ked vsetkych vyzabijaju, kto im bude platit dane?
zda sa ze sankcie plnia svoj ucel a ciel... ked bude kurz presne opacne tak mozno sa sa snad uz zrusia :D
RTVS ho prekukli, demagoga a propagandistu USSA
ee, vtedy sa uz minu zazracne stare zasoby a zacne opat stupat
nech si tam pozvu osloboditelov z nemecka
Odporúčame