zeby sankcie?
tak vam treba, uz len zrno vam vysipat na zem, nech mate co zobat
naco by ti bola 1 dnova, ked uz tak 3 dnova, ak ide sa niekde na predlzeny vikend
banderovci pochodovali ulicami Kyjeva, u nas ani zmienka
peniaze pouzije na zbrane a municiu? Pre Donbas?
vcera ohlasila Ukraina krach do par mesiacov, takze stym mas pravdu ludia sa podakuju. Ale Porosenkovi a Jacenukovi
USA a NATO chce obklucit Rusko zo vsetkych stran a nebude vahat tam prijat do svojich radov aj KLDR, len co duhovou revoluciou dosadia svojich ludi.
izolovanom komunistickom state :D nebude to nahodou, tak ze do izolacie ho dali zapadne staty na cele s USA? Ked nanho uvalili sankcie.
no na UA by mohli slobodne hajlovat aj s Jacenukom
asi sa chysta zase daka duhova farebna revolucia
jaka senzacia, noviny maju co pisat, tv co vysielat. ked vrthli moslimsky teroristi do Cecenska a tam strielali a zabijali ludi, policajtov, tak myslim, ze bol jeden clanocek na 10 riadkov
30 ludi keby sa nanho vrhlo, tak by ten fanatik nestihol ani vystrelit a by ho tam zlyncovali zaziva.
nedokazal ju uspokojit, tak usla inde. ziadna laska nic, vsetko je len o sexe
to su CIA praktiky, podplatime dav niecim a oni akoze budu strajkovat nevedno zaco
Odporúčame