to je jedno... historia sa opakuje... skoncia ako zidia
to je jedno... historia sa opakuje... skoncia ako zidia
bavime sa o dakom sialencovi co zabil kalasnikom par ludi... to ze skapinaju tisicky ludi v Gaze, na Ukraine, Syrii, Libyi... to ta uz nejak za srdce nechyta co
najvacsi teroristi Netanjahu (tisicky obeti v Gaze), Porosenko (tisicky obeti v Donbase)... chybal uz len Obama boli manifestovat v Parizy paradoxne proti terorizmu
to sa radsej sam zabijem vlastnou vinou , ako vinou dakej elektroniky
fasisticka ukrainska armada obdrzala zbrane a techniku od Litvy, Polska, USA, tak ju chcu vyskusat na civilnom obyvatelstve.... ale presstitutky sa venuju senzacii minutu po minute vo Francuzsku
na UA denne zomieraju desiatky ludi a vy presstitutky tu robite senzaciu minutu po minute o dakych dvoch sialencoch... co tak napisat pravdu o tom ako ukrainska armada zabija a ostreluje Doneck
zasahuje cela francuzska armada proti 2 fanatikom a nevedia ich zneskodnit? :) co to riadi Kalinak?
Obama ponukol pomoc :) co to tam chceli preventivne zbombardovat?
Zeman by asi nemal lietat lietadlom istu dobu
radsej mohol sol dat do halusiek co predava na obchodnej, nedalo sa to jest
V Polsku zomre najviac ludi pri nehodach v celej EU a u nas sa idu zblaznit Polsko ma takmer 40milionov co je 8x viac ako nas. Tam ale zomre 16x viac ludi na cestach ako u nas.
Odporúčame