Gaspi zase bol na love?
kazdi prezident co nie je proamericky je podla zapadu diktator
Cely svet, Rusko a Cina, by mali vyzvat vladu USA, aby nezasahovali proti protestujucim a aby im umoznili pokojne protestovat. Koliska demokracie
pred rokom dokazali vymazat niekolko bodovu stratu vdaka penaltam, tak snad aj tento rok to Kmotrik zatiahne.
u nas na dolnu hornu chodi viac divakov
dufajme, ze majdan sa rozsiri po celej krajine a zvrhnu tam rezim.
Som zvedavy ci Kiska pride manifestovat aj tam
ropa sice klesne, ale cena PHM sa nezmeni
cena je celkom zaujimava, ale vyzera to take auto pre zenu
porovnavat auto co ma najazdene 170 tisic a auto co ma 90 je tak trosku onicom.
pochopitelne, ze s autom ktorym sa denne jazdi sa skor pokazi ako auto, ktore nastartuju raz za uhorsky rok
macka vo vreci, co cakal, zrejme bol v EU a videl nase polonahe krasky a zrazu sa zeni s dakou zrudou zahalenou... mal ju najprv omliekovat, otocit a olizat. a az potom sa zenit
akou agresiou? ved je tam pokoj a ziadna vojna.
jedinoou agresiou je vojna na vychode, ked UA nechce dovolit odtrhnutie Novoruska
onedlho to bude pol litrovy trojhrncek s 10 turbami
a to by stacilo dat do auta mini motorcek pol litrovy dvoj hrncek s nadrzou 5L na dojazd v pripade, ak vypoveda elektrina
to vies nasi oni maju iny kamen ;) preto to u nas trva tak dlho a preto nikdy nezvysi na druhu ruru
ludia su tak zmagoreni platenim, ze este aj to co by mohli mat zadara tak nechcu :D
Odporúčame