to by ten virus museli mat niekde u seba, aby mohli testovat ho
to by ten virus museli mat niekde u seba, aby mohli testovat ho
prirovnavat i20 k fabii ste zosaleli? vsak pozrite sa ake toto ma motory.
najslabsi je 55kw 1.2 zatial co fabia ma najslabsi 44kw 1.0
mali tam tych ciganov pobit do jedneho
dalsi troll so sme.sk, asi mu znemoznili sa vyjadrit slobodne a bez cenzury na smetiach
dalsi troll so sme.sk, chod tam citat propagandu
SME: zakaz vyjadrovania sa k zakazanym temam: IZRAEL, RUSKO, UKRAINA, CIGANI, KOTLEBA, EUTANAZIA.... atd prispevky su cenzurovane, rusenie kont, blokovanie tych co maju iny nazor....
aj take je SME.SK
moje konto slobodne bolo zrusene a diskusie zakazane a cenzurovane...
publikovat slobodne? ved ste to doteraz ani nerobili.... dristali ste jednostranne propagandisticky proamericky a ociernovali a demonizovali Rusko.
spytali sa ludi ci suhlasim so zrusenim sviatkov? ja osobne chcem radsej volno sviatok ako pracovat
ako moze firma co dostane na zakazke stovky milionov euro, krachovat a byt dlzna? majitelov by mali okamzite zatvorit, zhabat vsetok majetok a splatit pohladavky a platy zamestnancom
mal by ju dostat Obama za rozputanie vojny v Libyi, Syrii a Iraku, Netanjahu za genocidu v Gaze.
Porosenko za vojnu na vychode UA v Novorosii.
to je troll so sme.sk, nemaju moznost tam diskutovat, tak idu sem vyplakavat
vsetky volby co niesu na zapade su podla EUsa zmanipulovane. Kazdi prezident co nieje za EUsa je diktator...
tak 3000 americkych vojakov si plnia naplno svoju ulohu... za den 120 ludi bolo zneskodnenych... cistia cele dediny
Odporúčame