jedina siet obchodov co predava viac slovenskych vyrobkov je JEDNOTA
...
cudujem sa, ze na SK este nikto nevymyslel obchod s cisto slovenskymi potravinami a vyrobkami
jedina siet obchodov co predava viac slovenskych vyrobkov je JEDNOTA
...
cudujem sa, ze na SK este nikto nevymyslel obchod s cisto slovenskymi potravinami a vyrobkami
za 2 mesiace letnych prazdnin to nedokazali spravit? a co robili ? rozkopali to a osadili znacky, a ked zacal skolsky rok, tak akoze zacnu robit?
UA armada kapitulovala a vsetci stvaci co jej chceli dodat zbrane ( CAN, AUS, USA, POL), aby sa pokracovalo v bojoch by mali byt zbaveny funkcie a postaveny pred sud!
chvalabohu je po vojne USA sa nepodarilo vyvolat tretiu svetovu.
Jacenuk, Porosenko, by mali byt sudeny v Haagu za zlociny proti ludskosti a genocidu pachanu na obyvatelstvte.
Nikto normalny nebude predsa ostrelovat svoje obyvatelstvo
zial bohu je to tak, a nie je jediny profesionalny novinar, co by sa ich to na tlacovke spytal... mam pocit, ze su tam len dohodeni novinari
inak tiez by ma zaujimalo, kde je ta krv ? ci sa vyparila?
obvinovat, ze to zostrelilo Rusko hned v ten isty den je tiez konspiracna teoria
u nas sa nesmu ukazovat protesty proti NATO, je to nepripustne proti propagande
budu zhabane auta aj ozratym politikom? a bohatym podnikatelom s DPH?
Ci budu zhabane len skodovky ciernym ovciam zo stada ?
nic nesplatia, plyn im uz tecie od SR a zadarmo, bude ho platit tupa EU
UA snazia sa krym vyhladovat,odpojit od zdrojov... inymi slovami chcu to tam vyhladit
naco by vyhlasovali, vstupia bez suhlasu obcanov, nas sa Dzurinda tiez nepytal
Ta junior vyzera akoby uz mala dakych par desiatok tisic km za sebou
Toto je v Anglicku (pakistanci, indovia), Francuzsku (alzircania, marocania) a Nemecku (turci) normalne na beznom poriadku. Mensiny napadaju domacich, tak isto sa to deje u nas na vychodnom Slovensku. Ale nesmie sa o tom pisat, lebo vsetci sa tvaria, ze sa nic nedeje.
malo by konecne vystupit z tohto zlocineckeho spolku
Odporúčame