Syriu si nedovolia bombardovat, v Syrii je jedna jedina zahranicna ruska zakladna. Neviem si predstavit, co bude nasledovat, ak americke sracky dopadnu na tuto vojensku zakladnu
Syriu si nedovolia bombardovat, v Syrii je jedna jedina zahranicna ruska zakladna. Neviem si predstavit, co bude nasledovat, ak americke sracky dopadnu na tuto vojensku zakladnu
ako ohrozuje Syria, ci Irak Ameriku ? Predsa ta je za atlantikom tisicky kilometrov. Nieco mi uniklo ?
USA vyzbrojila islamske skupiny v boji proti Assadovi a teraz ked sa postavili aj proti Iraku kde su americke babky, tak idu zakrocit. Rusko by malo vstupit do Syrie a nebudu nikoho ostrelovat nenazraty americania
vsak poslali priklad 20 milionov kubikov plynu denne ako je v zmluve, a ak slovac tupa poslala reverznym tokom z toho 5 milionov ako dar ukraine, tak pochopitelne mame len 15.
netreba posiela nic UA a budeme mat 100%
vsak oni dodrzali zavazky, poslali tolko co mame dostat, slovac tupa s polskom to ale posunuli dalej ukraine, ktora neplati
Takze idu bombardovat suverenny stat Syriu, bez povolenia Assada. USA nerespektuje hranice, ako to vytkla Rusku. Tak oni mozu, vy nie.
pozadovany objem co sme mali dostat sme dostali, to ze ho posuvame dalej UA, ktora neplati je uz nas problem. Kym sa nespamataju u nas, tak budeme platit aj za UA
vysvetlenie je jednoduche, potecenie menej plynu, preto lebo UA neplati, a ak my a Polsko niesme na hlavu tak zastavia reverzne toky, aby sme dostali to co mame dostat a nekradla nam UA
doteraz UA kradla plyn Rusku zadara a teraz ho chce kradnut reverzne zadara nam. Dufam, ze u nas niesu total hlupaci a nebudu UA posielat plyn zadarmo alebo si posleme nas a nam neostane ?
UA si myslela, ze ked zavedie reverzny tok, nebude musiet platit aj nadalej, a plyn pekne papat vo velkom zadara.
tak o to tu cely cas islo, s diskretizovat Rusko a aby na nas trh zacala vyvazat USA svoju ropu a plyn, ktora vlastne ani nebude ich, ale bude z Iraku, Libye.
cize oni zaplatia arabskym a my USA. EU by mala povedat NIE, nech konecne USA padne na hubu
vyhnali ruske vojska a teraz vitaju americke ... fakt narod padnuty na hlavu
cieleny clanok, briti totiz nechcu aby im odislo Skotsko
mali by nam dat sankcie, ze sme si dovolili ponizit ukrainsky futbal nie ?
huby ktore nepoznam, nezbieram zakladne pravidlo.
ako uznavam, ze sa daju zamenit za napr plavky zelene. Ale preco to vobec niekto zbiera co nevie najst rozdiel.
Nam sa raz podarilo zmylit hrib Satan s hribom Kralovskym. A kedze sme si neboli isty tak sme ho proste vyhodili
a z akeho dovodu idu davat sankcie? zostrelene lietadlo? nevysetrene, vysledky nezverejnene.
anexia Krymu, vlastne rozhodnutie obyvatelstva na Kryme. Vojna na UA, Rusko nebojuje a je podpisany mier medzi separatistami a UA vladou
porazili sme ukrainsky fasizmus, slava a cest nasim gerojom!
Cinkota za pikenko 8 rokov
Odporúčame