Jednoznacne by ju mal ziskat Bombama nobelovku za mier za bombardovanie Syrie a Iraku
Jednoznacne by ju mal ziskat Bombama nobelovku za mier za bombardovanie Syrie a Iraku
takze MMF nepoziacava na rozvoj krajiny ale na vojnu. Bude niekto odsudeny za tieto zlociny ?
Krajina ktora je zavisla na 99% ruskeho trhu sa sprava dost divne...
Co na to skoti? Suhlasia s anglanom, aby tam isli zomierat ich ludia?
robit zadarmo, je take slovenske stracanie casu... dievca najdi si robotu a zarabaj na seba a rodinu. tym ze robis zadarmo, vlastne ublizujes statu, kedze neplatis dane
cest a slava mu gerojom nasim co sa odhodlali postavit voci fasizmu!
bodaj by nie, vyberu sa na cestu, bez akejkolvek vedomosti vyhlasky a rovno do premavky... dobre ze sa nehadzu rovno pod kolesa
USA nerespektuje ziadne hranice, nemaju mandat OSN, nic . Idu zbombardovat suverenny stat Syriu.
zastrasovali skotov, ze budu musiet vystupit z EU, NATO, ze odidu banky, ze pridu o kralovnu, ze pridu o libru
vysledok multikulty, asymilacia, strata vlastnej identity, vlastneho narodneho povedomia, strata jazyka, ziadne sebaurcenie, ziadna hrdost len kolonizacia a otrokarstvo, cistenie zadkov pre anglanov
cely svet sa dnes smeje skotom, ze sa nechali zastrasit anglanmi. To za co sa bojuje zivotmi, vojnou poslapali a zakopali pod zem. Mali moznost pokojnou cestou sa osamostatnit a nevyuzili to. Inde za slobodu a nezavislost,samostatnost zomieraju ludia tam zvitazi zastrasovanie a tuzba po librach
Bolo v Skotsku referendum naozaj slobodne a nezavisle? Zastrasovanie z EU (vylucenie z EU, NATO. Zastarsovanie Camerronom, nebudu dochodky, nebude mena. Zastrasovanie bankami odideme od vas. Moratorium nebolo ani v den volieb. Pristahovalec co nema narodne citenie a povedomie, lebo opustil svoju vlastnu krajinu pre peniaze, mohol rozhodovat o buducnosti Skotska? Urcite nezvitazil zdravy rozum, zvitazilo zastrasovanie a peniaze!
nechali sa OBAMAlutit sladkymi recickami, ako im daju vacsie pravomoci, ako im daju vacsiu slobodu, viac penazi...Ti co polozili zivoty za samostatnost skotska sa teraz v hroboch obracaju.
Anglicania iba vyskakovali kvoli tomu, ze by prisli o obrovsky zdroj dani a prijmov do statnej kasy.
Skoti su hlupy narod, ze sa neosamostatnili dobrovolne a pokojnou cestou...
vsade vo svete su kvoli osamostatneniu sa vojny, zabijanie a nerespektovanie referenda.
Kym tam vladol Kadafi tak tam bol pokoj a poriadok, dnes tam je vojna a nepokoje. Podakujte sa NATO, Ohave a zapadu
ta bude hrozit aj tak, medved sa zobudza
vzdy sa bojuje za samostatnost, ci nezavislost od nepamati.
a preto skotom separatistom drzim palce v osamostatneni sa! nech si zvolia svoju slobodu a svoju vlastnu cestu.
Odporúčame