spytajte sa ako rusky pes vyjednava najskor si vypyta to co mu nepatri tak velke ze nikto to neprijme. potom znizi naroky apotom bude stacit krym . ale stale ukradne co mu nepatri.. zlodej bude zlodej .
spytajte sa ako rusky pes vyjednava najskor si vypyta to co mu nepatri tak velke ze nikto to neprijme. potom znizi naroky apotom bude stacit krym . ale stale ukradne co mu nepatri.. zlodej bude zlodej .
WHAT a surprise :))))
chod nabuduce k doktorovi a spytaj sa ho ako to ze teba nevedia vyliecit a ficinu vyliecili za dva tyzdne .. tak ze mohol doma spinkat :)))) hlupacik .. skus potom nam daj vediet co povedal doktor
nie to robite vy hlupe ovce.. je odsudeny to si zasluzil .. ak chces protestovat chod.. toto divadlo je pre tupe ovce ako si ty
ake strelne zranenia mal ficina ked bol za dva tyzdne doma. z nemocnice?
takze dokazete hladat na google historiu ale skoda ze len ta co sa vam hodi :))) kremelske prasata.. :)))
tak chod to vybojovat naspet a nefnukaj furt.. nech sa paci .. utekaj a chod aj na ukrajinu.. aj do madarska. bez..
co to tu trepes ked nemec rus boli spojenci . . vy rusky psi len klamete a prekrucate
komu nam ked sme boli fasisticky stat ty jelito
dufam ze v niektorej krajine nezlyha protivzdusna obrana a omylom nezostrelia ruskeho psa. to by bola velka tragedia
mozno teraz ale ked bola tak 20r dozadu tak juuuuuuj
nechapem preco nemaju trans svoje preteky.. kto toto akceptuje. to je chore..
moja detska laska heheh
ano presne to budes robit. .. lebo si trolko . ktory je ubohy ako cele ruske vedenie
kde?? napis nam . dokola tu istu s r a cku .. :)))) trapko . trolko klamarsky
ciastocne tym kto stym suhlasil nam vyplatili vstetko co mali . tak neprekrucaj
eu nam dala 20miliard a vlozili sme cca4 miliardy .. ty tazky miliardar..
to pises o niekom kto ma vojnu v krajine.. u nas bola slintacka ktoru tento stat nezvladol a ficina utekal zobrat peniaze do bruselu .. teraz sa blizi zima ficina nasluboval ze bude dotovat energie. lebo za 2 roky nedokazal diverzifikovat energie . a place ze mu eu nechce platit jeho svinstva tak kto je zobrak??? povedz
predpokladam ze vojna bude este 3 roky.. potom sa rus ztiahne. ale svet nesmie zabudnut kto je vrahom .. a rusko prinutit aby vsetky skody hradilo a odskodnilo vsetky rodiny ktore trpia vojnou ci uz majetkovo alebo stratou svojich blizkych.. ruske prasa to musi vsetko splatit tak ako museli nemci
co ked pride niekto k tebe domov zbije ta znasilni tvoju zenu a povie teraz je kuchyna a obyvacka moja. . budes vlat policii alebo budes suhlasit aby si dalej nehrotil konflikt? povedz nam hrdina
Odporúčame