presne tak .. to nieje mier.. ked ta niekto napadne a ukradne uzemie to je kapitulacia a cakanie na dalsiu vojnu .. svina ruska .. velky plot a obrovsky naraznikovy pas . aby rus uz neopakoval utoky.
presne tak .. to nieje mier.. ked ta niekto napadne a ukradne uzemie to je kapitulacia a cakanie na dalsiu vojnu .. svina ruska .. velky plot a obrovsky naraznikovy pas . aby rus uz neopakoval utoky.
hupy narod sedi a pozera ako si tato vlada ukradne co sa da . a potom budu krica kto vsetko za to moze
sak tak je to spravne ak rus nechce niekde zit nech ide do ruska.. je to jednoduche. u nas by si sa vzdal celeho juhu slovenska? je tam kopec madarov ktori ani nevedia slovensky ale do madarska nejdu zit preco ???? tak im das nase uzemie??? hmm dobre vediet trolko
ziadna ustupky.. totalne stiahnute ruskej svine domov. ospravedlnenie a platenie reparacii nie len ukrajine ale aj ostatnym statom ktore pomahali .. ruska svina naspet do chlieva
tupec ked vies ze bude v zime zima a nebude plyn co spravis???? hmm povedz . tupelo .. ako by si sa pripravil na zimu? hlavne ked uz to je 3ti rok .. rus sa pripravovat nemusi lebo nevie co to znamena.. ty ekonomika. tu a nu ani nejde.. bezny clovek si pripravy uhlie . drevo . ohrievace . a podobne.. ale to ty nepochopis lebo si hlupy. a nedokazes rozmyslat sam
pozri sa kolko rusov narukovalo z velkych ruskych zapadnych miest. .. skoro nikto tam ani nerobia mobilizaciu . to robia len v chudobnych castiach ruska kde je jedina moznost si zarobit viac penazi v armade.. skus nejake dokumenty pozerat.. napriklad ako jediny mozny zarobok pre rusa z vychodu je vstupit do armady pretoze ta ho zivi . sati a este plati a preto sa deje to co vidis stale kde dojdu rusi rabuju lebo doma to nemaju su tak chudobni ze nemaju pracku nemaju mikrovlnku nemaju zachod..
mas pravdu .. u nas este vojna neni a uz polovica hlupakov ako ty utekali na urady ze ak nas niekto napadne odmietaju branit svoju vlast.. takych maju aj na ukrajine.. mas velku hubu ale usiel by si prvy ale nie do ruska alena hnusny zapad.. taky si ty hrdina.. taky si ta bojovnik za vlast
jednemu sa to podaroli .. skus trochu googlit.. preco je tazke ujst z tej krajiny a poloz si otazku preco ti ludia nemozu len tak ist zo svojej krajiny kam chcu .. hlupak
presne tak suhlasim . pelegriny zatvoril s sakovou hranice a nakazal 2 tyzdennu karantenu .. este ze neboli dlho pri moci . ale ukazali ako by znicili krjinu . ty tupelo hlupe.. a ja nic neprehram prehrava cele slovensko . tela. tupe.. komunisti 40 rokov komunista dalsich 15 a sme na chvoste vsetkeho .. dakujeme tupelam ako si ty .. znicili ste krajinu .. a bude horsie. lebo tupela ako si ty nedokazu spocitat 2+2
lovaci zabudli ze toto tu robili komunisti strielali ludi na hraniciach ktori chceli ujst zo zeme zasnubenej komunistom .. :)) kratka pamat
to je ta ironia ked zo severnej korei utekaju ludia a hlupy slovak by sa chcel stat severnou koreou :)))))
presne o to ide ficine.. on vie ako ovladat narod ked je zavisly od statu . svine komunisti to tak robili
budeme zobraci europy vdaka ficine
nikto vam neda tolko kolko vam ficina slubi ehhehe .. treba ho volit to tam musite povedat. tupy narod si voli vladu ktora ho okrada a este tieskaju :)))))) gratulujem
nevadi nech len pride kazdy o peniaze.. tak to ma byt. treba sa vyskladat na maniere tejto vlady. za dva roky neznizili dlh ani o cent :)))))) vivat komunisti za nich nam bolo vzdy najlpesie aj teraz ..
ano vidim .. plati stale to iste. rusky pes sa musi bat.. ja nie
cim asi tak uz moze rusky pes prekvapit.. nici skoly nici domy ludom kradnu .. nicia infrastrukturu .. cim este mozu zaskocit ukrajinu???? povedz nam .. ale rusi budu mrznut cez zimu .. uivids.. -40 v moskve sa prejavy tento rok .. rusi budu kurit drevom spalia vsetky lesy.. :) ukrjaina je uz davno pripravena na zimu ale ruske prasa neveri ze je nejake vojna. tak zistia toho roku
kremlobiti .. nastup pekne nerukovat . nie na internete sediet.. ruske svine..
pockaj zelensky napadol ukrajinu?? hmm nejako mi to nesedi .. takze ti co sa brania su na vine chapem .. tak ruske svine si zabili kolko milionov ludi ked ich nemci napadli ?.)) mohli sme sa mat uz dobre keby sa svina ruska nebranila pocas 2 svetovej vojny ze ano .. skoda ze si vtedy nezil by sim vsetkym ukazal ako sa ukoncuju vojny. .. velka skoda ta teraz
Odporúčame