nie niekto to robi automaticky. ako ty
nie niekto to robi automaticky. ako ty
ficina pojde na brigadu bude robit casnika.. konecne bude uzitocna stetka
nacek?? je to mozne.. slovaci boli vzdy nackovia. alebo komunisticke svine.. takze aj ty si bud nacek alebo komunisticka svina
takze putina zatknu v madarsku .. super
presne tak ten tank je atentatnik . ktory nas 1968 napadol a okupoval 40 rokov,. ficina ma praudu
neukradnu. cinske auta su nieco ako dacia. to bude ich trh ..
hlupy narod ..neviem kto tomuto idiotovi este veri . ale ak niekto je nacase aby prehodnotil moznosti zakazu zucastnovat sa volieb
vysledky hovoria ze slovaci su hlupy narod.
co trepes sak to bola sakova vybavovat v cine.. daj link kde sa docitam ze to dohodla minula vlada. rad si precitam
https://index.sme.sk/c/23347428/inobat-gotio…
cerveny kmer.. vybral od ludi uz 4 miliardy :)) a dlh narastol z 4,8 miliardy na 5,1 miliardy. hejhjehe . takze tento blazon za dva roky rozbbil 4,3 miliardy a dlh neznizil hlupaci volte ho dalej ..
vystizne je to na obrazovke zaruka proti danovym podvodom hehe .. :))))) agrodotacie na villi sami podvod.. smeracky.. zdravotnictvo vytunelovane.. vlaky zadara ukazali kam sme to dotiahli svina komunisticka.. znicila krajinu ked uz dnes sme mohli fungovat ako zapad.
ano baterkaren na najurodnejsej pode na slovensku hehehe ..
CMP ani neviem co je.. :)))) trolko . daj este nieco
:))) trolko .. si hlupak . ale apson ti platia
komunisticka svina.. slovaci a cesi su hlupy narod . volia si klamarov a prospecharov.. moralka a cest slovakom nic nehoovri . presne ako tie bojove pokriky za komunistov.. ked nekradnes okradas svoju rodinu . cest praci hlupy narod.. ficina vas roky okrada a este mu tieskate.. 4 roky bude konsolidovat a neusetri ani euro . potom budete chciet od novej vlady aby svetko napravila.. a budete skandovat na namestiach zase len za ficinu teraz ale nevidite ako vas okrada cela vlada. hlupaci
aha takze pamat mas dobru to som rad.. cize nic z rtoho co sa dialo v tych rokoch ti vobec nevadi a uz vobec nie ze niektore svine co boli sucastou tych svintiev nam do dnes vladnu
preco myslis? napis.. nech viem
tupec stary simecka je komunista ak je tak snazi sa dostaYt k moci?? hlupacik???? ste rychlo zabudli co tu komunisti napachali
citaj hlupak
skusi citat a nedomyslat si .. vysvetlovat ti to nebudem lebo si hlupak a to je za vsetko
Odporúčame