ako nieco schvalis potom mozes uz len stekat lebo uz nejde o jednomyselne hlasovanie. hlupak .. ak nevies aky tam je rozdiel tak je neskoro
ako nieco schvalis potom mozes uz len stekat lebo uz nejde o jednomyselne hlasovanie. hlupak .. ak nevies aky tam je rozdiel tak je neskoro
schvalenie green dealu doslo 2019-2020 jojo .. a smeraci za vsetko hlasuju
TU JE CLANOK KDE SMER HLASOVAL ZA KLIMATICKY BALICEK
Európska zelená dohoda[1] (iné názvy: Zelená dohoda[2], Green Deal; angl. European Green Deal, Green Deal) je súbor politických iniciatív Európskej komisie, schválený v roku 2020, ktorého hlavným cieľom je dosiahnuť, aby Európska únia (EÚ) bola v roku 2050 klimaticky neutrálna
Voľby do Národnej rady Slovenskej republiky v roku 2020, skrátene parlamentné voľby 2020 alebo voľby do NR SR 2020, boli v poradí ôsme parlamentné voľby od vzniku samostatného Slovenska, ktoré sa uskutočnili 29. februára 2020.
DAKUJETE FICINE
aby som sa opravil za greendeal sa hlasovalo 2020 v january. volby ktore vyhral matovic boli 2020 februar. :))) tak sa mozes ficine podakovat
presna tak mas pravdu za toto sa hlasovalo v roku 2019
Mozeme sa podakovat ficine ze to schvalili .. :) dakujeme.. o tomto sa hlasovalo 2019 roku a hadajte kto bol pri moci
:)) ano hlupacka frazicka
nakoniec je to pravda rusko sa rozpadne. ked pu ten skape . male staty sa prestanu bat a budu chciet zivot ako ma zapad.. len hlupy slovaci a cesi si mylsia ze je dobry vychod.
narok zistime co je byt rusky vazall .. potom pochopia vsetci .. nasi papalasi si nakupili vili v zahranici maju kde utekat ale kde budete utekat vy hlupaci?
ak sa chces pridavat na stranu vraha.. tak nas caka len chudoba a trapenie. uz sme to tu mali .. pridali sme sa k nemcom . boli sme hanba. pridali sme sa k rusom 55 rokov na nicia.. vzdy sme si vybrali vraha... dnes konecne chcem byt na stranie mieru . ale ficina si zase vybera vraha
ja palim sviecky vojakom z 2 svetovej kazdy rok . debiilko .. obhajovat idiota ktory ide do ruska v case vojny . sa hrat na nejaku postu je znak ze si tupec
preto sa mas tak dobre lebo ju znicili ty tela hlupe..
komunisticke svie krajinu za 55 rokov co nam vladnu totalne znicili
za 20 rokov tam bol prvy krat .. zaujimave v case ked ten osloboditel vrazdi nasho dalsieho osloboditela.. pretoze aj ukrajinci nas oslobodzovali .. hmm . toto si nechaj pre svoje deti taketo osieranie.. hlupak
je zarazajuce ako sa smeraci druzia v euparlamente a ako vzdy kandiduju ..
no nieje to idiot rusky pes.. eu je vojnova sila ale v rusku sa klania mierovej sile . jaaaj boze
kym bude ciganikova . co dohadzovala kseft pente ci komu to v sas . pre mna je tato strana to iste ako ficina
babis je rovnaka svina.. len ceska ekonomika je sebestacna teda dokaze odolavat vladam ako je udavas bures.. to je ich vyhoda
Odporúčame